Odkurzacz bezworkowy Bosch 700W z teleskopową rurą - wydajny i nowoczesny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 534.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-0160
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 534.00
Odkurzacz bezworkowy
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Model | Bosch BGC05A322 |
| Moc | 700 W |
| Zasięg pracy | 9 m |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 1.5 l |
| Waga produktu | 4.5 kg |
| Kod producenta | BGC05A322 |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, teleskopowa rura, inne |