Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Dreame R20, 27000Pa, LCD, 90min
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-1518
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Odkurzacz pionowy Dreame R20
Kolor produktuSzaryPojemność dla brudu suchego0,6 lRodzaj pojemnika na kurzPojemnik na kurzWbudowany wyświetlaczLCDCzas pracy90 minPojemność baterii2900 mAhŹródło zasilaniaBateriaMoc ssania27000 PaCzas ładowania baterii4 hWaga produktuSilnikBezszczotkowyRodzaj czyszczeniaSucheTyp filtraE12 (ATH5)Czyszczenie powierzchniDywan, PodłogaIlość etapów filtracji powietrza5Prędkość obrotowa silnika150 000 RPMSystem filtracjiTakZawartość opakowaniaSzczotka wielofunkcyjna x 1, Miękka szczotka X 1, Ssawka szczelinowa x 1, Adapter x 1, Uchwyt ścienny x 1, Ssawka uniwersalna x 1, Akumulator x 1, Rura x 1, Elektroszczotka x 1, Odkurzacz x 1Możliwość montażu na ścianieTakErgonomiczny uchwytTak
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Dreame |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | R20 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 29.5 V |
| Moc | 571 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.6 l |
| Filtr | zmywalny |
| Czas ładowania | 0 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 90 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Cechy dodatkowe | Wyświetlacz LCD, podświetlenie LED szczotki, elastyczny adapter |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Szerokość produktu | 44.2 cm |
| Wysokość produktu | 26 cm |
| Głębokość produktu | 34.5 cm |
| Waga produktu | 0 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.004 kg |
| Kod producenta | ODKURZACZ pionowy akumulatorowy 570W LED 0,6L |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Komunikacja | wskaźnik czystości filtra, wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, wyświetlacz |
| Indeks | A4OM4XF-4FJGOYO |