Odkurzacz piorący Riwall Hartmann 2000 z akcesoriami - moc 2000W
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 479.00
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 479.00
UWAGA ! NOWA WERSJA 2000eW mocy maksymalnej
UWAGA ! NOWA WERSJA 30% więcej mBar - siły ssącej
BOGATY ZESTAW - Metalowe rury ALU, Ssawka do tapicerki - Świetnie wyposażony
NOWY KOLOR - Matowy Orange
.
Na poniższej aukcji prezentujemy: Czeski odkurzacz piorący z regulacją mocy ssania - Riwall PRO, model: HARTMANN
W ZESTAWIE
- WĄSKA SSAWKA DO TAPICERKI! IDALNA DO WSZYSTKICH TRUDNO DOSTĘPNYCH MIEJSC!
Regulacja mocy od 700 W !!
MAKSYMALNA MOC SSAWNA : 2000eW
Model: Riwall Hartmann
Zasilanie: 230V/50Hz
Wzmocnione podciśnienie ssące: 270mBar
Zasięg pracy: 8 m
Przepływ powietrza: 2m3/min
Głośność: 75dB
Pojemność zbiornika na czystą wodę: 3,5l
Pobór Prądu : TYLKO 1400W
Pojemność zbiornika na brudną wodę/kurz: 20l
Waga produktu: 9 kg
*Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją to 449 zł
* lub do wyczerpania zapasów.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Riwall Pro |
| Kolor dominujący | pomarańczowy |
| Model | Riwall Pro Hartmann 2000 |
| Moc | 2000 W |
| Rodzaj zbiornika na kurz | pojemnik |
| Pojemność zbiornika na kurz | 20 l |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 3.5 l |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę | 20 l |
| Filtr | HEPA |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Konstrukcja | schowek na akcesoria |
| Szerokość produktu | 43,2 cm |
| Wysokość produktu | 62,2 cm |
| Głębokość produktu | 44,2 cm |
| Waga produktu | 9,2 kg |
| Rodzaj | piorący |
| Kod producenta | Riwall Pro Hartmann 2000 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10,2 kg |
| Funkcje | odkurzanie na sucho i mokro, osuszanie, pranie, regulacja mocy ssania, zbieranie płynów |
| Cechy dodatkowe | ODKURZACZ PIORĄCY, NA SUCHO NA MOKRO, ODKURZENIE NA MOKRO, ODKURZENIE NA SUCHO, PRACA BEZ WORKA, PRACA Z WORKIEM, PRANIE, REGULACJA MOCY SSANIA |
| Załączone wyposażenie | rura, ssawka do podłóg, ssawka piorąca wodna, wąż |