Odkurzacz piorący Riwall Pro Hartmann 2000W - regulacja mocy, wielofunkcyjny
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 479.00
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 479.00
Uwaga!
Model ze zbiornikiem z twardego ABS-u! Bardzo ważnym w odkurzaczach piorących jest aby nie stosować metalowych zbiorników, ponieważ po dłuższych kontaktach z wodą będą rdzewieć. Metalowe zbiorniki są na śmieci, syf, popiół, gruz i u grubego, nie na wodę
Zalety zbiornika ABS PRO zastosowanego w tym odkurzaczu:
Na poniższej aukcji prezentujemy: Czeski odkurzacz piorący z regulacją mocy ssania - Riwall PRO, model: HARTMANN
Link do filmu pokazowego w 4k
https://youtu.be/B9dFG125nLE
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Riwall Pro |
| Kolor dominujący | pomarańczowy |
| Model | Riwall Pro Hartmann 2000 |
| Moc | 2000 W |
| Rodzaj zbiornika na kurz | pojemnik |
| Pojemność zbiornika na kurz | 20 l |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 3.5 l |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę | 20 l |
| Filtr | HEPA |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Szerokość produktu | 43,3 cm |
| Wysokość produktu | 62,2 cm |
| Głębokość produktu | 44,3 cm |
| Waga produktu | 9,1 kg |
| Rodzaj | piorący |
| Kod producenta | 8713415360912 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10,1 kg |
| Funkcje | odkurzanie na sucho i mokro, osuszanie, pranie, regulacja mocy ssania, zbieranie płynów |
| Cechy dodatkowe | ODKURZACZ PIORĄCY, NA SUCHO NA MOKRO, ODKURZENIE NA MOKRO, ODKURZENIE NA SUCHO, PRACA BEZ WORKA, PRACA Z WORKIEM, PRANIE, REGULACJA MOCY SSANIA |
| Załączone wyposażenie | rura, ssawka do podłóg, ssawka piorąca wodna, wąż |