Odkurzacz przemysłowy DEDRA DED6607 do gipsu, mokro-sucho, 1600W
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 749.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 749.00
Cechy odkurzacza warsztatowego DED6607:
2 tryby pracy:
Odkurzacz z podłączonym elektronarzędziem może pracować w dwóch trybach:
W zestawie z odkurzaczem znajdują się:
Odkurzacz warsztatowy DEDRA DED6607 to model zaprojektowany z myślą o pełnej wszechstronności.
Silnik o dużej mocy 1600 W zapewnia siłę ssania 20 kPa.
Miedziane uzwojenie silnika sprawia, że odkurzacz jest nie tylko wydajny, ale także trwały i niezawodny.
Urządzenie przeznaczone jest do pracy na sucho i mokro (do ściągania wody), umożliwia oczyszczanie dowolnych powierzchni w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych.
Odkurzacz DED6607 posiada zabezpieczenie przez zamoczeniem silnika. W przypadku zbyt wysokiego poziomu mokrych zanieczyszczeń urządzenie wyłączy się automatycznie, co zapobiega uszkodzeniom filtra typu HEPA i silnika.
Wyposażony jest w dodatkowe gniazdo przyłącza elektrycznego o maksymalnej mocy 2000 W, które oferuje funkcję pracy synchronicznej - pozwala na automatyczne włączanie i wyłącznie się podczas ich działania.
Szczególnie polecany do pracy przy szlifowaniu powierzchni gipsowych w połączeniu ze szlifierką do gipsu. Bez problemu poradzi sobie z pyłem oraz innymi zanieczyszczeniami powstałymi podczas prac remontowo-budowlanych.
Funkcja oczyszczania filtra - otrząsacz, pozwala na czyszczenie filtra bez konieczności zatrzymywania odkurzacza. Daje nam pewność, że nie zapcha się on podczas pracy.
Filtr otrzepywany jest automatycznie co ok. 15 sekund, dzięki czemu zaciągany pył jest na bieżąco z niego usuwany.
Łatwy do opróżniania zbiornik odkurzacza ma pojemność 30 litrów. Jest wykonany z odpornego tworzywa, a solidne metalowe zaczepy zapewniają doskonałą szczelność.
Mobilne, skrętne kółka przednie oraz duże koła tylne, w które wyposażono ten model, pozwalają na płynne przemieszczanie się po różnorodnych powierzchniach, zarówno tych gładkich jak i szorstkich (np. dywan, wykładzina).
Wygodna rączka zapewnia mobilność i łatwe przenoszenie odkurzacza. Dodatkowo, przy rączce znajduje się hak na przewód elektryczny.
Długi przewód zasilający o długości 7,5 metra umożliwia pracę w znacznej odległości od źródła zasilania.
Cechy odkurzacza warsztatowego DED6607:
W zestawie z odkurzaczem znajdują się:
| Model | TKFR-AXF |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Marka | Dedra |
| Seria | TKFR-AXF |
| Maksymalna moc | 1600 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Wydatek powietrza | 35 l/s |
| Waga urządzenia | 13,9 kg |
| Pojemność zbiornika | 30 l |
| Kod producenta | TKFR-AXF |
| Informacje dodatkowe | bezworkowy, do gipsu, gniazdko do podłączenia elektronarzędzi, otrząsacz filtra |