Odkurzacz ręczny Bosch Move BHN20L 18V, bezprzewodowy, 45 min pracy
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-1744
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Bezprzewodowy odkurzacz BHN20L Move marki BOSCH to poręczne, wszechstronne urządzenie umożliwiające sprzątanie w każdym miejscu. Ssawka szczelinowa pozwala na czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. Litowo-jonowy akumulator zapewnia czas działania do 45 minut. Odkurzacz jest wyposażony w zmywalny filtr i łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | BHN20L |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 20 V |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.3 l |
| Filtr | zmywalny |
| Czas ładowania | 300 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Praca na mokro | nie |
| Załączone wyposażenie | ssawka szczelinowa |
| Szerokość produktu | 11 cm |
| Wysokość produktu | 14 cm |
| Głębokość produktu | 38 cm |
| Waga produktu | 1.1 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.53 kg |
| Kod producenta | BHN20L |
| Komunikacja | wskaźnik stanu akumulatora, wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
| Indeks | BS5NS4-IE9LZX |