Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 5 TWS bezprzewodowe Bluetooth 5.3 Czarne
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 159.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0114
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 159.00
DOKANAŁOWE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE XIAOMI REDMI BUDS5 BLUETHOOTH 5.3 Czarne
Słuchawki te mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście.
Słuchawki wyposażone są w technologię aktywnej redukcji szumów. Wytłumiają one otaczający Cię hałas - dzięki temu będziesz mógł rozkoszować się muzyką w najwyższej jakości bez zakłóceń. Jest to idealne rozwiązanie, gdy słuchasz muzyki w głośniejszych miejscach (np. na ulicy) jak i również w czasie dłuższych podróży (np. w pociągu).
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Xiaomi |
| Model | BD19-SEN-71 |
| Rodzaj słuchawek | douszne, dokanałowe bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Waga produktu | 54 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | nie |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 40 h |
| Kod producenta | BELLA-B-0114 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Impedancja | 32 Ω |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |