Słuchawki bezprzewodowe Audiocore AC864 z mikrofonem do call center
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 193.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 193.00
Audiocore to najwyższej jakości sprzęt audio, zdobywający coraz większe uznanie wśród klientów. Ciągle doskonalimy nasze produkty, kładąc ogromny nacisk na najwyższą jakość, wykorzystanie najnowszych technologii, obserwacje trendów oraz rozwiązań technicznych. Oferujemy szeroką gamę produktów, dla każdego miłośnika muzyki - od radioodtwarzaczy i adapterów bluetooth, po wszelkiego rodzaju głośniki oraz słuchawki.
Wysokiej jakości dźwięk, elegancki design w nowoczesnym stylu oraz przystępna cena - to główne elementy definiujące sprzęt marki Audiocore. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam na produkcję profesjonalnego sprzętu, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Audiocore AC864
Wysokiej jakości słuchawki Bluetooth z mikrofonem idealnie sprawdzą się nie tylko do pracy w call center, ale również podczas pracy i nauki zdalnej oraz do rozmów w trakcie prowadzenia samochodu.
Bluetooth w wersji 5.0 zapewnia stabilne połączenie z innymi urządzeniami oddalonymi nawet do 10 metrów.
Jakość i wygoda
Nasze słuchawki wyposażone są w czuły, wielokierunkowy mikrofon z regulacją położenia.
Regulowany pałąk pozwala na dopasowanie słuchawek do kształtu głowy, a miękka poduszka zapewniają komfort nawet przy dłuższym użytkowaniu.
Łatwa obsługa i długi czas pracy
Wbudowany akumulator o pojemności 400 mAh umożliwia do 32 godzin pracy. Czas ładowania to około 1,5 godziny.
Umieszczone w wygodnym miejscu przyciski pozwalają między innymi na zmianę głośności, odbieranie połączeń oraz wyciszenie mikrofonu.
Specyfikacja techniczna:
Zestaw zawiera:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Audiocore |
| Model | 7KO2T-H6G |
| Rodzaj słuchawek | nauszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Waga produktu | 140 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 kg |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 85 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 32 h |
| Cechy dodatkowe | lekka konstrukcja, wysoki poziom pracy |
| Kod producenta | BELLA-B-0220 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Kodeki Bluetooth | SBC, AAC |
| Bluetooth V5.0 | 5.2 |
| Długi czas pracy | około 32h |
| Wymiary | 191.1 x 78,1 x 57,1 mm |