Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT05 z deep bass, Bluetooth 5.0, białe
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 67.50
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 67.50
Niepowtarzalny wygląd, wygoda w użytkowaniu oraz funkcjonalność sprawia że nawet najbardziej wymagający klienci docenią wyjątkowość tego urządzenia!
Słuchawki Lenovo wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim jakością dźwięku. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DŹWIĘKU dzięki najnowszej wersji BLUETOOTH 5.0 oraz DYNAMICZNA REDUKCJA SZUMU dzięki czemu słuchawki wyróżniają się na tle konkurencji.
Najnowsza technologia oraz ciekawy i nowoczesny wygląd sprawiają że każdy posiadacz poczuje się wyjątkowo! Słuchawki zostały zaprojektowane tak aby można je było dopasować do każdego użytkownika! Aktywna redukcja szumów nie pozwoli, by jakikolwiek dźwięk zakłócał Twoje rozmowy, nawet w zatłoczonych miejscach.
Komfort noszenia zapewnią Ci trzy rodzaje wkładek dousznych, które z pewnością dopasujesz do swoich potrzeb.
Przytrzymaj przycisk dotykowy przez dwie sekundy, by wywołać Siri. Wsparcie Twojego osobistego asystenta głosowego na telefonach z Androidem.
Firma Lenovo szczyci się najlepszej jakości dźwiękiem oraz głębią bassu.
Dzięki nowoczesnej technologii, w tak małym i poręcznym urządzeniu otrzymujemy dźwięk najwyższej jakości. Technologia deep bass zapewni użytkownikowi prawdziwy, głęboki bass nie zakłucający muzyki - nieporównywalny z innymi urządzeniami!
Słuchawki posiadają BLUETOOTH 5.0 co sprawia że zasięg bluetooth wynosi aż do 13 metrów ! Nowoczesna funkcja EASY PAIRING sprawia że urządzenie w prosty i szybki sposób łączy z naszym urządzeniem. Bluetooth 5.0 automatycznie włączy lub wyłączy parowanie z telefonem w zależności czy słuchawki są wyjmowane lub wkładane do obudowy!
Słuchawki Lenovo łączą się z telefonami z systemem Android / iOs oraz są kompatybilne z systemem Windows. Połączysz je nawet z komputerem, konsolą a nawet telewizorem o ile urządzenie z którym się łączymy posiada system bluetooth.
Oryginalne słuchawki Lenovo HT05
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lenovo |
| Model | 2813-XMT-30 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, douszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość produktu | 8 cm |
| Wysokość produktu | 12 cm |
| Głębokość produktu | 4 cm |
| Waga produktu | 91 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.16 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | brak informacji |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.0 |
| Czas czuwania | 60 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 4 h |
| Załączone wyposażenie | słuchawki, etui ładujące, kabel do ładownia, instrukcja obsługi, opakowanie |
| Kod producenta | BELLA-B-0183 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Cechy dodatkowe | mikrofon, deep bass, redukcja szumu, ios, android |