Wielofunkcyjna lokówka ceram. 3w1 Aptel AG440B, szybkie nagrzewanie 30s
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 72.73
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 72.73
Kompaktowa lokówka wielofunkcyjna do włosów. Wyposażona w 3 solidne i nie niszczące włosów wałki ceramiczne. Lokówka posiada funkcję błyskawicznego nagrzewania (do 30 sekund) oraz dwustopniową regulację temperatury (170 oraz 220 stopni Celsjusza). Niższa temperatura umożliwia bezpieczne regulowanie włosów wrażliwych. Ceramiczne wałki są niezwykle trwałe i doskonale rozprowadzają ciepło. Długi kabel zasilający oraz dioda kontrolna ułatwiają korzystanie z urządzenia.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Aptel |
| Kolor dominujący | biały/kremowy/beżowy |
| Model | LOK-0056 |
| Typ | falownica/lokówka |
| Powłoka | ceramiczna |
| Moc | 45 W |
| Regulacja temperatury | tak |
| Temperatura maksymalna | 220°C |
| Średnica lokówki | 82 mm |
| Funkcje | błyskawiczne nagrzewanie |
| Komunikacja | dioda kontrolna |
| Szerokość produktu | 8.2 cm |
| Wysokość produktu | 33.5 cm |
| Głębokość produktu | 8.2 cm |
| Kod producenta | BELLA |
| Bezpieczeństwo | wyłącznik automatyczny, ochrona przed przegrzaniem |