Wielofunkcyjna lokówka ceramiczna Verk Group - falownica 210°C
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 77.53
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 77.53
Falownica to świetne urządzenie do stylizacji włosów. Bardzo dobrze sprawdza się przy długich oraz krótszych włosach. Jest łatwa w użyciu, posiada regulację temperatury 180 oraz 210 stopni.Szybko się nagrzewa i jest gotowa do pracy.
Ceramiczna powłoka nie niszczy włosów, zapewnia bezpieczne stosowanie, a funkcja jonizacji sprawi, że włosy nabiorą blasku.
Włosy do stylizacji lokówką powinny być suche i podzielone na mniejsze pasma. Dla włosów delikatnych i cienkich wskazana jest temperatura 180 stopni, natomiast dla włosów gęstych i grubych 210 stopni.
✅ Kod produktu: 24431
✅ Wysoka jakość wykonania
✅ Ceramiczna komora lokówki
✅ Moc: 70W-120W
✅ 2 poziomy temperatury grzania - 180°C i 210 °C
✅ Włącznik w rączce lokówki
✅ Równomierne rozprowadzanie ciepła
✅ Wskaźnik z lampką kontrolną
✅ Długość kabla zasilającego: 150cm
✅ Długość powierzchni grzejącej: 11cm
✅ Średnica jednego wałka: 21mm
✅ Wymiary: 35cm x 9cm
✅ Zasilanie: sieciowe 110V - 240V 50/60Hz
✅ Produkt posiada certyfikat CE
✅ Kolor: złoty
☑️ Fabrycznie nową falownicę, lokówkę
☑️ Oryginalne opakowanie
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Verk Group |
| Kolor dominujący | żółty/złoty/kremowy |
| Model | LOK-0050 |
| Typ | wielofunkcyjna lokówka/falownica/karbownica |
| Powłoka | ceramiczna |
| Moc | 120 W |
| Regulacja temperatury | tak |
| Temperatura maksymalna | 210°C |
| Średnica lokówki | 20 mm |
| Komunikacja | dioda kontrolna |
| Szerokość produktu | 9 cm |
| Wysokość produktu | 35 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.6 kg |
| Kod producenta | BELLA |
| Informacje o bezpieczeństwie | ochrona przed przegrzaniem |
| Funkcje | jonizacja, błyskawiczne nagrzewanie/lokówka/karbownica |