Wielofunkcyjny Robot Kuchenny Mozano 6W1 3200W z Blenderem 6,2L
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 729.00
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 729.00
Mikser | System planetarny | Metal Gear System | 3200 W | 6 poziomów prędkości | Tryb Pulse | Misa 6,2L | Wygodne pokrętło | Hak | Rózga | Mieszadło | Maszyna do mielenia mięsa
Najwyższej jakości silnik o dużym momencie obrotowym z metalowym napędem i przekładnią planetarną
to mechanizm, który napędza mieszadła w taki sposób, aby obracały się jednocześnie wokół własnej osi oraz wokół misy. Dzięki temu zapewnia on równomierne mieszanie składników.
W pełni metalowy napęd planetarny Metal Gear System zapewnia zwiększoną wytrzymałość i precyzję działania dzięki solidnym przekładniom metalowym, co pozwala na lepsze przenoszenie momentu obrotowego i bezawaryjną pracę.
Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny silnik o mocy wydajnościowej 3200 W z zabezpieczeniem przed przegrzaniem.
*Mieszadła przeznaczone do mycia ręcznego.
▶ Szklany blender kielichowy o pojemności 1,5 L poradzi sobie z miksowaniem warzyw, owoców czy nawet kruszeniem lodu.
▶ W pokrywie kielicha umieszczona jest nakrętka z miarką która umożliwi przygotowanie zup, przecierów czy koktajli z wysoką dokładnością i precyzją.
▶ Ostrze blendera zostało wykonane ze stali nierdzewnej
Przystawki służą do wyrobu wyciskanych makaronów, nie wymagających wałkowania:
Robot wyposażony jest również w pokrywę zapobiegającą chlapaniu.
Nakładka na misę ma wlot pozwalający dodawać składniki w trakcie pracy robota, bez konieczności przerywania miksowania.
Z dużym wygodnym uchwytem wykonana ze stali szlachetnej nadaje się do mycia w zmywarce. Wyrobione ciasto z łatwością odchodzi od brzegów misy, nie pozostawiając resztek ciasta na zmarnowanie.
▶ Mikser wyposażony jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Jeśli silnik zbyt mocno się nagrzeje, urządzenie automatycznie się wyłączy.
▶ Misa posiada zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem.
▶ Blokada ramienia mieszającego zabezpiecza przed samoczynnym podniesieniem się głowicy
▶ Antypoślizgowe nóżki zapobiegają przemieszczaniu się urządzenia w trakcie pracy
▶ Mikser automatycznie wyłączy się w momencie gdy przypadkowo podniesiesz głowicę w trakcie miksowania
Wybierając produkty Mozano wybierasz polską markę, która zapewnia pełen pakiet obsługi posprzedażowej. Gwarantujemy dostępność do serwisu oraz możliwość uzupełnienia Twojego zakupu o oryginalne akcesoria, które wzbogacą Twój produkt o dodatkowe możliwości.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Mozano |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Model | Kitchen Assistent 3200 |
| Moc | 3200 W |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Liczba poziomów prędkości | 6 |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Pojemność misy roboczej | 6.2 l |
| Pojemność koktajlera | 1.5 l |
| Szerokość produktu | 38 cm |
| Wysokość produktu | 33 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 8.4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 kg |
| Kod producenta | AGD/ROB/02#CZERWONY |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Bezpieczeństwo | automatyczne zatrzymanie podczas podniesienia głowicy, blokada bezpieczeństwa, blokada pokrywy, blokada ramienia mieszającego, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | kruszenie lodu, mielenie, mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie, ubijanie, ucieranie, wyrabianie ciasta |
| Cechy dodatkowe | Blender ze szklanym kielichem o pojemności 1.5L, Maszynka do mielenia mięsa z 3 sitkami i końcówką do kiełbasy, Metalowe mieszadła, wyposażone w system szybkiego montażu, Misa 6.2L wykonana ze stali nierdzewnej, wyposażona w uchwyt, Osłona zapobiegająca, chlapaniu z wlotem do dodawania składników, Pokrętło do sterowania z podświetleniem LED, Przekładnia planetarna z metalowym, napędem, Solidny metalowy zawias umożliwiający podniesienie głowicy, System blokowania misy w podstawie, Wysokiej jakości, opakowanie nadające |
| Załączone wyposażenie | Hak, Instrukcja w języku polskim, Maszynka do mielenia mięsa z 3 sitkami i końcówką do kiełbasy, Mieszadło, Misa 6.2 L, Osłona, misy, Rózga, Szklany blender kielichowy o pojemności 1.5L, Szatkownica, Przystawki do makaronu |
| Indeks | CUYADR-P9999BDQ |