Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch UniversalDrill 18V-60 SOLO
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-T-2769
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Akumulatorowa Wiertarka / wkrętarka
SOLO - Samo body
Bez ładowarki i akumulatora
0 603 9D7 000
⚡Silnik bezszczotkowy
W opakowaniu znajdziemy:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie (V) | 18 V |
| Rodzaj silnika | silnik bezszczotkowy |
| Pojemność akumulatora | 0 Ah |
| Miękki moment obrotowy | 24 Nm |
| Twardy moment obrotowy | 60 Nm |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Maksymalna prędkość obrotowa - I bieg | 500 RPM |
| Maksymalna prędkość obrotowa - II bieg | 1900 RPM |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie | 35 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w metalu | 13 mm |
| Maksymalna liczba udarów | 21000 |
| Liczba zakresów momentu obrotowego (x+1) | 20 |
| Waga urządzenia | 1.3 kg |
| Kod producenta | 06039D7000 |
| Seria | Home and Garden UniversalDrill |
| Informacje dodatkowe | podświetlenie, regulacja momentu obrotowego |
| Indeks | SORAPF-D0ITMB48Z9 |
| Zawiera baterie | Tak |