Wkrętarka Bosch GSR 18V-110 C - Bezszczotkowa, 110Nm, Bluetooth
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
W wyposażeniu oferowanej wkrętarki znajdują się:
Parametry techniczne:
NOWOŚĆ !!!
Moduł Bluetooth Connectivity zapewnia informacje o statusie narzędzia, informacje serwisowe za pomocą urządzenia mobilnego oraz pozwala spersonalizować wkrętarkę wg naszych potrzeb
Wkrętarka GSR 18 V-110 C została wyposażona w slot do podłączenia modułu Bluetooth (moduł dostępny jest jako osprzęt dodatkowy na naszych aukcjach)
Moduł Bluetooth pozwala spersonalizować narzędzie za pomocą aplikacji Toolbox. Aplikacje można pobrać ze sklepu Play oraz z App Store na smartphone czy tablet
Aplikacja pozwala na ustawienie niektórych funkcji we wkrętarce, takich jak:
Profesjonalna wkrętarka model GSR 18V-110 C firmy BOSCH to specjalistyczne urządzenia o bardzo dużym momencie obrotowym wynoszącym aż 110Nm. Przeznaczone do wkręcania śrub i wkrętów oraz do wiercenia otworów o dużych średnicach - max. średnica wiercenia w drewnie wynosi 82mm, a w stali 13mm.
Wkrętarka została wyposażona w najnowsze systemy przeciw przeciążeniowe - system elektronicznej ochrony ECP oraz system zarządzania energią cieplną
System elektronicznej ochrony ECP (Electronic Cell Protection) firmy BOSCH dzięki któremu okres użytkowania akumulatora i silnika został wydłużony kilkukrotnie, chroni on akumulator i silnik przed przeciążeniem i przegrzaniem oraz zapobiega przed głębokim rozładowaniem akumulatora
System zarządzania energią cieplną firmy BOSCH to system, który reguluje pracą urządzenia w przypadku zagrożenia przegrzaniem. Zapewnia optymalne odprowadzenie ciepła, obniża temperaturę akumulatora i w trakcie pracy chroni ogniwa przed nadmiernym nagrzaniem
Bardzo duże wartości momentu obrotowego - 110Nm dzięki zastosowaniu wysokiej mocy silnika BOSCH gwarantuje szeroki zakres zastosowań
Nowa generacja obudowy silnika w połączeniu z materiałem Dura Shield gwarantuje urządzeniu pełną sprawność i funkcjonalność nawet po upadku z wysokości 2 metrów na beton
Wysokiej jakości 2-biegowa przekładnia mechaniczna z odpornym na pył systemem szybkiego przełączania biegów 1 i 2 oraz z kołami obiegowymi wykonanymi w całości z metalu gwarantuje bardzo długą żywotność urządzenia i idealne przeniesienie napędu, bieg 1 - przeznaczony jest do wiercenia otworów o dużej średnicy oraz do wkręcania wkrętów i śrub, bieg 2 - przeznaczony jest do wiercenia wiertłami o małej średnicy
Smukła i bardzo ergonomiczna rękojeść środkowa pokryta antypoślizgowym, miękkim materiałem typu Softgrip z czułym włącznikiem elektronicznym gwarantuje wysokie bezpieczeństwo pracy i dużą wygodę obsługi, zapewnia optymalny kąt pomiędzy narzędziem, a obrabianym elementem, gwarantując przy tym precyzję podczas wiercenia i wkręcania
25 stopniowa przekładnia planetarna z metalowymi kołami zębatymi w metalowej obudowie zapewnia wysoką precyzję wkręcania oraz długi, bezawaryjny czas użytkowania
1 dodatkowe ustawienie momentu do wiercenia lub do wkręcania przy maksymalnej wartości momentu obrotowego
Wbudowana latarka (duża dioda LED), która idealnie oświetla miejsce obróbki i pozwala na pracę w miejscach zaciemnionych, czy nie doświetlonych
Wygodny i łatwy w obsłudze przełącznik prawo/lewo z blokadą przed przypadkowym włączeniem, np. podczas transportu wkrętarki
Elektroniczna regulacja prędkości obrtowej zapewniająca w każdej sytuacji łagodny rozruch i pełną kontrolę podczas wiercenia, czy wkręcania
Funkcja Kick Back Control automatycznie wyłącza wkrętarkę w razie zablokowania wiertła co obniża ryzyko nagłego odrzutu narzędzia. Funkcja rozpoznaje nagłe zablokowanie wiertła, czy końcówki wkrętarskiej i w ciągu ułamka sekundy automatycznie zatrzymuje je. Funkcja ta gwarantuje optymalną kontrolę nad urządzeniem oraz niezwykłą wygodę obsługi, a przede wszystkim zapewnia wysoką ochronę dłoni i nadgarstków, zwłaszcza podczas wiercenia otworów czy wkręcania wkrętów jedną ręką
Hamulec wybiegowy do bardzo precyzyjnego wkręcania, sprawia, że końcówki wkrętarskie, wkręty czy śruby nie zostają przekręcone, czy uszkodzone
Jednoczęściowy szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13mm z systemem Auto-Lock umożliwiający łatwą i bardzo szybką wymianę wiertła, czy końcówki wkrętarskiej przy użyciu jednej dłoni
Dostawa zawiera:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie (V) | 18 V |
| Rodzaj silnika | silnik bezszczotkowy |
| Pojemność akumulatora | 0 Ah |
| Miękki moment obrotowy | 47 Nm |
| Twardy moment obrotowy | 110 Nm |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Maksymalna prędkość obrotowa - I bieg | 480 RPM |
| Maksymalna prędkość obrotowa - II bieg | 2100 RPM |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie | 82 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w metalu | 13 mm |
| Liczba zakresów momentu obrotowego (x+1) | 25 |
| Waga urządzenia | 2.5 kg |
| Kod producenta | 06019G0109 |
| Informacje dodatkowe | podświetlenie, regulacja momentu obrotowego |
| Gwarancja producenta na okres: | 3 lata |
| Indeks | TWLTQV-N233LX6K |