Wkrętarka akumulatorowa Bosch GSR 120LI 12V 2x2Ah 30Nm w walizce profesjonalnej
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-T-2670
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
WKRĘTARKA AKUMULATOROWA BOSCH GSR 120LI 12V 2X2AH WALIZKA 30NM PROFESSIONAL
Dane techniczne 06019G8000 Bosch:
W zestawie
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie (V) | 12 V |
| Rodzaj silnika | silnik szczotkowy |
| Pojemność akumulatora | 1.5 Ah |
| Miękki moment obrotowy | 15 Nm |
| Twardy moment obrotowy | 30 Nm |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Maksymalna prędkość obrotowa - I bieg | 400 RPM |
| Maksymalna prędkość obrotowa - II bieg | 1500 RPM |
| Maksymalna średnica wiercenia w drewnie | 20 mm |
| Maksymalna średnica wiercenia w metalu | 8 mm |
| Liczba zakresów momentu obrotowego (x+1) | 20 |
| Waga urządzenia | 1 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6 kg |
| Kod producenta | 06019G8000 |
| Seria | 06019G8000 |
| Informacje dodatkowe | podświetlenie, regulacja momentu obrotowego, walizka transportowa w zestawie |
| Indeks | N5E1CY-RZ7728BES |