Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro - Bezprzewodowe Słuchawki Douszne
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 431.24
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 431.24
Słuchawki Mi True Wireless Earphones 2 Pro to optymalny wybór dla miłośników muzyki. Dzięki aktywnemu tłumieniu hałasu na poziomie 35dB, będziesz słyszeć tylko swoją ulubioną muzykę, a nie obce hałasy. Jest to możliwe dzięki dwóm mikrofonom. Jeden z nich odbiera hałas z zewnątrz, a drugi odfiltrowuje go przed przesłaniem do ucha. Tłumi to nawet głośne dźwięki, takie jak krzyki i dudnienie.
Wysoka jakość dźwięku
Zastosowanie 12mm przetwornika dynamicznego oraz membrany LCP zapewnia najbardziej szczegółową reprodukcję wysokich, średnich i niskich częstotliwości. Dzięki słuchawkom Mi True Wireless Earphones 2 Pro będziesz w stanie uchwycić nawet dźwięk oddechu swojego ulubionego artysty. Dźwięk na poziomie studyjnym został dostrojony w laboratorium Xiaomi.
Rozmowy bez przeszkód
Specjalny tryb "przezroczystości" i ergonomicznie ukształtowane poduszki nauszne pozwalają na prowadzenie rozmów bez zdejmowania słuchawek. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu przez producenta innowacyjnego mikrofonu wewnątrzkanałowego wbudowanego w każde urządzenie. Dźwięk jest przekazywany jak najdokładniej do kanału słuchowego, dzięki czemu zwiększa się czystość głosu rozmówcy, bez tworzenia niepotrzebnego ciśnienia, które powoduje dyskomfort.
2-3 godziny słuchania ciągiem
Wprowadzenie chipu nowej generacji wydłuża czas pracy na baterii do 2-3 godzin na jednym ładowaniu - zależnie od poziomu głośności. Wystarczy włożyć słuchawki do etui na 30 minut, aby uzyskać do 60 minut odtwarzania dźwięku. Etui do ładowania bezprzewodowego jest kompatybilne z wieloma akcesoriami obsługującymi technologię Qi. Poziom naładowania baterii jest kontrolowany bezpośrednio na obudowie. Pełne ładowanie trwa do 2-3 godzin. Do ładowania dołączony jest kabel Type-C.
Natychmiastowe parowanie
* Po naładowaniu słuchawek (minimum 2 godziny), aby uruchomić urządzenie, wystarczy otworzyć obudowę w pobliżu smartfona i dotknąć okna MIUI. Po zdjęciu słuchawek, gadżet szybko je rozpozna i przeprowadzi automatyczne parowanie. Łączność bezprzewodowa odbywa się za pośrednictwem Bluetooth 5.0. Zasięg sygnału wynosi 10 metrów bez przeszkód.
* Dla telefonów innych marek, aby pierwszy raz sparować słuchawki należy (bez wyciągania ich z power-boxa) wcisnąć przycisk na obudowie na 3 sekundy, aby były wykrywalne. Aby zresetować połączenie przycisk należy wcisnąć na 15 sekund.
Kliknij, aby przełączyć tryb
Z tyłu Mi True Wireless Earphones 2 Pro znajduje się ceramiczna powłoka, która doskonale reaguje na dotyk. Za pomocą lekkich kliknięć można wybrać żądany tryb pracy, np. wstrzymanie odtwarzania utworu, odebranie połączenia, przełączenie trybów lub aktywację asystenta głosowego. Wbudowane czujniki podczerwieni wykrywają najmniejsze manipulacje i szybko reagują. Gdy słuchawka zostanie wyjęta z ucha, odtwarzanie zostanie wstrzymane i odwrotnie.
Słuchawki dla każdego
Płynne linie i gładkie wykończenie premium nadają produktom wizualną estetykę. Słuchawki Xiaomi są przyjemne w trzymaniu i oferują idealne dopasowanie, bez ucisku na płatki uszu. Producent zadbał o komfort dla każdego użytkownika, niezależnie od płci i wieku. Dlatego w zestawie znajdują się 4 rozmiary odłączanych poduszek słuchowych. Zapewnia to wygodne dopasowanie i efektywne tłumienie hałasu dzięki ścisłemu dopasowaniu. Doświadcz nowego poziomu dźwięku w swoich ulubionych utworach.
Specyfikacja:
W zestawie:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Xiaomi |
| Model | 1691-PWM-26 |
| Rodzaj słuchawek | douszne, doknałowe, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Waga produktu | 61 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.21 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | nie |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 3 h |
| Cechy dodatkowe | szybkie parowanie, mikrofon, aktywna redukcja szumów |
| Załączone wyposażenie | kabel ładujący, etui ładujące, instrukcja obsługi, opakowanie |
| Kod producenta | BELLA-B-0199 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |