Xiaomi Robot Vacuum S10 - Automatyczny Odkurzacz i Mop 2w1
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2770.01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2770.01
Kupujesz od Autoryzowanego Sklepu Xiaomi
Inteligentne planowanie układu domu
Proste sprzątanie
Xiaomi Robot Vacuum S10 jest wyposażony w technologię nawigacji laserowej, która może osiągnąć skanowanie 360°, szybko zidentyfikować przestrzeń domową i zbudować dokładną mapę domu.
Robot wyposażony jest w najnowocześniejszy laserowy czujnik odległości, który umożliwia precyzyjne pozycjonowanie, dokładne pomiary odległości i lepszą wydajność.
Dzięki silnemu silnikowi bezszczotkowemu, Robot Vacuum z łatwością usuwa kurz i włosy. Posiada również zbiornik na wodę i pojemnik na kurz 2 w 1, co jest wygodne i nie wymaga obaw.
Kontrola wilgotności mopa
Inteligentny zbiornik na wodę uwalnia wodę równomiernie, aby zapewnić stałą wilgotność bez moczenia podłogi. Istnieją trzy różne ustawienia ilości wody, aby dostosować się do różnych rodzajów podłóg.
Mopowanie w kształcie litery S zapewnia maksymalną skuteczność czyszczenia, natomiast mopowanie w kształcie litery Y symuluje czyszczenie ręczne, mopując wielokrotnie od lewej do prawej strony, aby zapewnić skuteczne usuwanie plam z podłogi.
Długa żywotność
Bateria o pojemności 3200mAh pozwala na pracę robota odkurzającego do 130 minut* sprzątania w trybie standardowym.
Dzięki wielu czujnikom Robot Vacuum jest w stanie rozpoznać złożone środowisko, co skutecznie zmniejsza prawdopodobieństwo jego awarii lub utknięcia.
Użyj aplikacji Mi Home/Xiaomi Home, aby zdalnie sterować odkurzaczem robotem i śledzić postępy w sprzątaniu.
Uzyskaj wszystkie najnowsze funkcje*
Ulepszenia i aktualizacje aplikacji są wydawane stale, aby poprawić wydajność produktu i sprawić, że Twój Mi Robot Vacuum S10 będzie bardziej inteligentny.
*8 metrów: Wykonano standardowy pomiar 8 metrów za pomocą linijki laserowej, po czym za pomocą oprogramowania stabilizacyjnego odczytano odległość testową radaru trójkątnego Delta-2. Zgodnie z wynikami testu, maksymalny zasięg wynosi 8 metrów. Raport z testu został sporządzony przez Shanchuan Laboratory.
*6x360°/s: Do badania prędkości i częstotliwości obrotów radaru użyto tachometru. Zmierzona prędkość wynosiła ≥360rpm, a częstotliwość skanowania 6Hz±0,1Hz. Raport z testu został sporządzony przez Shanchuan Laboratory.
*2K/s: Za pomocą oprogramowania do stabilizacji przetestowano częstotliwość próbkowania w obszarze testowym o wymiarach 1,7*1,7 metra. Wynik był większy niż 2K/s. Raport z testu został sporządzony przez Shanchuan Laboratory.
*2.5%: Linijka laserowa została użyta do pomiaru standardowych odległości 5,5 metra i 8 metrów, następnie oprogramowanie stabilizacyjne zostało użyte do odczytania odległości testowej radaru trójkątnego Delta-2 i obliczenia dokładności. Zgodnie z wynikami testu, dokładność wynosiła od -2,50% do 2,50%. Raport z testu został sporządzony przez Laboratorium Shanchuan.
*4000Pa ssanie: Zastosowano napięcie 16,5V i użyto maszyny ssącej do testowania ssania przy 8%, 12%, 19% 49% i 100% mocy. Wyniki testu pokazały, że największa wartość ssania wyniosła 4000Pa. Raport z testu został sporządzony przez Laboratorium Shanchuan.
*130 minut: Robot został w pełni naładowany, ustawiony na tryb czyszczenia i uruchomiony w otwartym środowisku, aż do powrotu do ładowania. Wyniki testu wykazały, że robot ma żywotność baterii 130 minut ±10% w trybie standardowym. Raport z testu został sporządzony przez Shanchuan Laboratory. Wersja iOS aplikacji Mi Home/Xiaomi Home (V6.7.200) jest obecnie kompatybilna tylko z systemem iOS10.0 i wyższym. Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z użytkowania, upewnij się, że Twoje urządzenie jest zaktualizowane do najnowszej wersji oprogramowania.
*Jeśli nie zaznaczono inaczej, wszystkie dane na tej stronie pochodzą z Shanchuan Laboratory.
*Zdjęcia na tej stronie mają charakter poglądowy i mogą różnić się od rzeczywistego produktu.
*Mop próżniowy będzie aktualizował swoje oprogramowanie sprzętowe w celu usunięcia błędów lub ulepszenia funkcji dla lepszego bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.
Możesz sprawdzić, czy oprogramowanie sprzętowe jest w najnowszej wersji na stronie ustawień w aplikacji Mi Home/Xiaomi Home i wybrać metodę aktualizacji oprogramowania sprzętowego w ustawieniach. Aby uzyskać informacje na temat zasad aktualizacji oprogramowania sprzętowego i pomocy technicznej, odwiedź Xiaomi Security Center (https://trust.mi.com/misrc/updates/iot?tab=update), aby uzyskać więcej szczegółów.
KOD: 6934177781926 / XM6934177781926
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Xiaomi |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | Xiaomi Vacuum S10 EU |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Napięcie akumulatora | 14.8 V |
| Moc | 45 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.3 l |
| Filtr | EPA E11 |
| Czas ładowania | 180 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 130 min |
| Liczba programów pracy | 4 |
| Szerokość produktu | 35,2 cm |
| Wysokość produktu | 9,5 cm |
| Głębokość produktu | 35,3 cm |
| Waga produktu | 3.88 kg |
| Kod producenta | 39692 |
| Komunikacja | komunikaty głosowe, wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora |
| Czujniki | antykolizyjny, przeszkód, uskoku podłoża, zabrudzeń |
| Opcje czyszczenia | mopowanie, odkurzanie |
| Funkcje robota | automatyczny powrót do bazy, wirtualna ściana, zdalne sterowanie |
| Cechy dodatkowe | Czujnik antykolizyjny, Czujnik schody |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi, Kabel zasilający, Podkładka, Pojemnik na kurz ze zbiornikiem na wodę, Pokrywa szczotki głównej, Stacja ładująca, Szczotka boczna, Szczotka do czyszczenia, Szczotka główna |