Odkurzacz bezworkowy MalTec TURBO CYCLONE 4200W z turboszczotką 12w1
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 2291.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 2291.00
? NIEZAWODNA TECHNOLOGIA CYKLONOWA ?
Teraz w Zestawie z Niezawodną Turboszczotką - GRATIS! ?
?️ Postaw na doświadczenie i profesjonalizm - Wybierz sprzęt na lata!
MALTEC od zawsze stosuje w swoich urządzeniach podzespoły najwyższej jakości! Dbamy o bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania naszych konsumentów.
Odkurzacz TURBO CYCLONE 4200Wt 12w1 cechuje się najwyższą skutecznością oraz wytrzymałością!
Odkurzanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Wyobraź sobie wygodny sprzęt, który bez żadnego wysiłku schowasz w każdym zakamarku swojego domu. Pozbędziesz się też obowiązku dokupowania i uporczywego wymieniania worków.
? Przystępna cena, łatwość obsługi oraz staranne wykonanie cieszą się wysokim uznaniem wszystkich zainteresowanych i Klientów.
Najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie
Odkurzacz zamiast worka posiada specjalną komorę, do której zasysa powietrze, by następnie wprowadzić je w ruch wirowy - wszystko po to, aby dokładnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.
W odkurzaczu wykorzystano 3-stopniowy system filtracji, który skutecznie zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia. Dzięki temu mamy pewność, że wszelkie bakterie wraz z kurzem pozostaną w opróżnianym pojemniku i nie wydostaną się z powrotem na zewnątrz.
Sprzęt z technologią cyklonową jest jednorazową inwestycją. Zapomnij o cyklicznym kupowaniu filtrów i worków do tradycyjnych odkurzaczy. To urządzenie działa bez użycia jednorazowych worków, a jego filtry można czyścić wielokrotnie.
Ponadto odkurzacze cyklonowe gwarantują wysoką wydajność przy niskim poborze energii, dzięki czemu nie wzrosną rachunki za prąd.
Przy zapełnianiu worka w tradycyjnym odkurzaczu stopniowo zmniejsza się moc ssania. Przy wykorzystaniu technologii cyklonowej kurz jest oddzielany od powietrza, dzięki czemu moc pozostaje niezmienna.
Zamieniając tradycyjny odkurzacz na cyklonowy wspieramy środowisko rezygnując z wyrzucania i kupowania nowych worków, a także zużywając mniej energii.
W odkurzaczu wytwarzają się cyklony, które bardzo skutecznie oddzielają cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dzięki temu powietrze, które wydostaje się na zewnątrz jest czystsze od zasysanego. Skuteczność oczyszczania wspierają dodatkowe filtry, które zatrzymują zanieczyszczenia.
Zawsze w pełnej gotowości
Podłączony do zasilania odkurzacz zawsze jest w gotowości.
Nie potrzebujesz przygotowania i wymiany worków!
Przed użytkowaniem wystarczy przypiąć odpowiednią dla nas końcówkę i uruchomić odkurzacz wygodnym przyciskiem.
? By dostosować moc do naszych potrzeb - wystarczy odpowiednio przesunąć regulację mocy MIN>MAX
W każdej chwili, po uprzednim rozłączeniu od odkurzacza z mechanizmem, możemy umyć zbiornik jak i filtry by dokładnie usunąć z nich resztkę zanieczyszczeń.
? Dzięki temu mamy pewność, że urządzenie jest całkowicie pozbawione brudu, a filtrów możemy używać wielokrotnie.
Dzięki długiemu przewodowi oraz teleskopowej rurze odkurzacz ma duży zasięg pracy co pozwala na odkurzanie dużej powierzchni.
Szczotka główna posiada mechanizm skręcający dzięki czemu bez problemu dotrzemy do wszystkich zakamarków, w których czai się brud.
Całe urządzenie ma niewielkie wymiary, a wszystkie części dodatkowo możemy rozłączyć! Użytkowanie i przechowywanie nie sprawia już żadnych problemów.
Opróżnianie odkurzacza jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! Wystarczy umieścić go nas koszem i zwolnić blokadę znajdującą się na zbiorniku by go otworzyć i wysypać całą zawartość.
? Nie potrzebujesz już papierowych worków.
Łatwość przechowywania
Urządzenie jest małe i lekkie. Zapewnia wygodę przechowywania, a także transportowania.
? Odkurzacz dostarczamy w oryginalnym, eleganckim pudełku - doskonale sprawdzi się jako prezent.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | MalTec |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | MalTec TURBO CYCLONE 4200Wt 12w1 |
| Moc | 800 W |
| Zasięg pracy | 8 m |
| Rodzaj odkurzacza | bezworkowy |
| Pojemność zbiornika na kurz | 2 l |
| Szerokość produktu | 41,2 cm |
| Wysokość produktu | 25,3 cm |
| Głębokość produktu | 26,3 cm |
| Waga produktu | 4.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.5 kg |
| Kod producenta | 108017 |
| Filtr | HEPA, Wstępny, Piankowy |
| Konstrukcja | automatyczny zwijacz przewodu, teleskopowa rura |