ŻELAZKO BEZPRZEWODOWE PAROWE CERAMICZNE 3000W WYSOKA SKUTECZNOŚĆ PARY 35g/m
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 164.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 164.00
⭐ 3000W to gwarancja błyskawicznej gotowości do pracy.
⭐ Stopa ceramiczna Lehmann jest odporna na zarysowania i radzi sobie z każdym, nawet najmniejszym zagnieceniem.
⭐ Aż 320 ml zbiornik na wodę. Większy pojemnik na wodę to dłuższa praca.
⭐ Jest bezpieczne dla tkanin. Możesz bezpiecznie wyprasować każdy materiał bez ryzyka przypalenia.
⭐ Pozwoli zaoszczędzić nawet 50% czasu potrzebnego na wyprasowanie ubrań w stosunku do tradycyjnego żelazka.
⭐ Dezynfekuje materiały, dzięki czemu usuniemy z materiałów wiele bakterii, wirusów i drobnoustrojów.
⭐ Usuwa nieprzyjemne zapachy, np. dymu papierosowego.
⭐ Funkcja anti-drip odcina dopływ wody i zapobiega kapaniu wody na tkaninę.
⭐ Aż 21 otworów parowych przekłada się na wyższe ciśnienie wyrzutu pary co skutkuje jeszcze wyższą wydajnością pary w ilości 35 g/min
Żelazko Lehmann Pargo jest bezprzewodowe! Technolgia zastosowana w żelazki umożliwia prasowanie ubrań bez konieczności podłączania go do gniazdka elektrycznego za pomocą przewodu zasilającego. W kilka sekund gdy żelazko jest dostatecznie rozgrzane, możesz rozpocząć prasowanie tkanin.
Żelazko, które łączy dwie najważniejsze cechy, których szukają Klienci marki Lehmann, wysoka moc i ogromna ilość pary. Dodatkowo połączyliśmy to wszystko z technologią bezprzewodowego prasowania!
Wydajność pary w żelazku parowym jest istotna z kilku powodów, które wpływają na skuteczność i efektywność procesu prasowania. Przeczytaj dlaczego należy wybrać właśnie Lehmann Pargo z wydajnością aż 35 g na minutę!
Błyskawiczne nagrzewanie i wysoka moc maksymalna 3000W to gwarancja zadowolenia. Kiedy ważny jest czas, a Ty nie masz wyprasowanej koszuli chwyć za żelazko Lehmann Pargo i ciesz się efektami bez wysiłku. Bezprzewodowe żelazko Lehmann to wolność ruchu podczas prasowania na którą zasługujesz. Nie daj się złapać w kabel i prasuj z elegancją i wygodą ciesząc się niesamowitym komfortem i ogromną ilością pary na minutę.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lehmann |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | BJE2D-06GO |
| Moc | 3000 W |
| Rodzaj żelazka | bezprzewodowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 320 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.5 m |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Szerokość produktu | 16,9 cm |
| Wysokość produktu | 30.9 cm |
| Głębokość produktu | 17.9 cm |
| Waga produktu | 1.283 kg |
| Kod producenta | BJE2D-06GO |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, podstawa antypoślizgowa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, regulacja strumienia pary, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | Anti-Calc, Anti-Drip, Długi czas pracy, Ergonomiczny uchwyt, Nieograniczony zasięg, Podstawa antypoślizgowa, Podświetlenie LED, bazy, Regulacja strumienia pary, Samooczyszczanie, Spryskiwacz |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny, podstawka ładująca |
| Self Clean | Wbudowane samooczyszczanie |
| Anti-Calc | Umieszczony wewnątrz zbiornika wody |
| Wymiary stopy | 232 x 118 mm |
| Sposób regulacji temp. | Pokrętło |