ŻELAZKO PAROWE BRAUN TEXSTYLE 9 SI9682.DB 3200W FREEGLIDE 3D ICARE
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Pierwsza na świecie stopa FreeGlide 3D z zaokrąglonymi krawędziami i ściętymi brzegami umożliwia sprawne manewrowanie żelazkiem we wszystkich kierunkach bez marszczenia materiału. Kształt stopy inspirowany deską snowboardową zapewnia bezproblemowe manewrowanie żelazkiem we wszystkich kierunkach (w przód i w tył), przyspieszając cały proces prasowania. Trudno dostępne miejsca, takie jak okolice suwaków, guzików oraz falbanki i plisy nie stanowią już problemu. Prasowanie żelazkiem parowym Braun jest szybkie, proste i przyjemne.
Innowacyjna technologia iCare automatycznie ustawia optymalną temperaturę dla każdego materiału. Zapomnij o sortowaniu ubrań według rodzaju materiału lub ich cech. Nie musisz także już czekać na to, aż stopa żelazka nagrzeje się lub ostygnie. Prasowanie właśnie stało się niezwykle proste i intuicyjne. Technologia iCare skutecznie chroni nawet najdelikatniejsze tkaniny, pozwala zaoszczędzić czas oraz dba o Twoje ubrania, chroniąc je przed przypaleniem.
Trójkątna końcówka żelazka z wylotem pary ułatwia prasowanie nawet najbardziej uporczywych zagięć w miejscach trudnych do wyprasowania, takich jak kołnierze i szwy.
Koniec z mokrymi plamami i kapiącą wodą podczas prasowania, nawet podczas prasowania w niskich temperaturach. Dzięki systemowi blokady kapania nie musisz już tracić czasu na dodatkowe suszenie ubrań.
Powłoka stopy EloxalPlus z ulepszonymi krawędziami zapewnia idealny poślizg oraz jest aż 2 razy twardsza od stali nierdzewnej. Stopa EloxalPlus jest odporna na zarysowania, wydłuża żywotność żelazka oraz dba o delikatne tkaniny. Ciesz się trwałością, niezawodnością i doskonałym poślizgiem, który pomoże Ci wyprasować Twoje ubrania jeszcze szybciej.
Wyjątkowy system ActiClean zapewnia czystość żelazka i długotrwałą wydajność pary. Konserwacja urządzeń TexStyle 9 jest bardzo prosta - kiedy na żelazku zapali się pomarańczowa lampka, wystarczy - po odłączeniu z gniazdka - wysunąć element systemu ActiClean, aby szybko i wygodnie usunąć jego zawartość, a następnie przepłukać go pod bieżącą wodą.
W trosce o środowisko naturalne i domowy budżet, żelazka TexStyle 9 zostały wyposażone w tryb Eco, który pozwala oszczędzać aż do 70% energii podczas prasowania, w porównaniu z trybem Turbo. Ten drugi świetnie sprawdzi się w przypadku uporczywych zagnieceń oraz grubych materiałów.
Żelazko parowe Braun automatycznie wyłączy się po 8 minutach w pozycji pionowej lub po 1 minucie w pozycji poziomej. Funkcja automatycznego wyłączania zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim oraz pozwoli oszczędzić energię. Od teraz możesz być spokojny, nawet jeśli wyjdziesz w pośpiechu, zostawiając włączone żelazko.
Żelazko BRAUN SI9682 DB TEX STYLE 9, dokumentacja.
Moc [W]: 3200Rodzaj stopy: FreeGlide 3DRodzaj żelazka: ParoweWyświetlacz LCD: NieZabezpieczenia: Automatyczny wyłącznikModel producenta: SI9682.DBBezprzewodowe: NieAutomatyczne wyłączenie żelazka: TakFunkcje: Automatyczne wyłączenie żelazka, Automatyczny dobór temperatury, Funkcja samooczyszczenia, Blokada kapania, Pionowy wyrzut pary, SpryskiwaczAutomatyczny dobór temperatury: TakFunkcja samooczyszczenia: TakFunkcje dodatkowe: Duży otwór wlewu ułatwiający napełnianie wodą, Funkcja ECO, Prasowanie w pionie, Technologia iCareSystem antywapienny: Anti CalcBlokada kapania: TakDodatkowe uderzenie pary [g/min]: 260Pionowy wyrzut pary: TakPojemność zbiornika na wodę [ml]: 330Regulacja strumienia pary: NieSpryskiwacz: TakWytwarzanie pary [g/min]: 60Wytwornica pary: WbudowanaKolor: Czarno-niebieskiWyposażenie: BrakZałączona dokumentacja: Instrukcja obsługiSeria: TexStyle 9Długość przewodu sieciowego [m]: 2.5Przełącznik zmiany napięcia: Nie| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | SI9682.DB |
| Moc | 3200 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | inna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 330 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2.5 m |
| Wytwarzanie pary | 0 g/min |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania |
| Funkcje | prasowanie w pionie |
| Cechy dodatkowe | Doskonała ochrona materiału dzięki technologii iCare |
| Szerokość produktu | 17 cm |
| Wysokość produktu | 34.3 cm |
| Głębokość produktu | 15.3 cm |
| Waga produktu | 2.1 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.07 kg |
| Kod producenta | SI9682.DB |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia |
| Indeks | SPGYE3-1QD2SMMO |