ŻELAZKO PAROWE TEFAL 2800W DURILIUM AIRGLIDE AUTOCLEAN ANTI DRIP PRO
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-4838
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | FV6812 |
| Moc | 2800 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania |
| Załączone wyposażenie | pojemnik do nalewania wody |
| Szerokość produktu | 13.5 cm |
| Wysokość produktu | 16 cm |
| Głębokość produktu | 31 cm |
| Waga produktu | 1.6 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.65 kg |
| Kod producenta | FV6812 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | Duży otwór uzupełnienia wody, Funkcja zapobiegająca kapaniu Anti-drip, Regulacja temperatury, Spryskiwacz, Pionowe uderzenia pary,, Regulacja temperatury, System antykamienny, Wyprofilowana końcówka stopy |
| Indeks | YVGV44-53MWMG5 |