ŻELAZKO PAROWE TEFAL EXPRESS STEAM 2400W CERAMIC ANTI-DRIP STOPA CERAMICZNA
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Zaprojektowane zostało tak, aby zapewnić szybkie i efektywne prasowanie. Dzięki wyjątkowej mocy 2400 W pary i ceramicznej powłoce zagwarantuje Ci doskonałe rezultaty. Stopa żelazka jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale i zapewnia o 20% większą moc pary dla perfekcyjnych rezultatów prasowania każdego dnia. Moc 2400 W sprawia, że urządzenie błyskawicznie się nagrzewa i nieprzerwanie wytwarza dużą ilość pary - 35 g/min, z silnym uderzeniem pary 160 g/min, dzięki której usuniesz nawet najtrudniejsze zagniecenia.
Jeszcze szybsze i efektywniejsze prasowanie dzięki specjalnie zaprojektowanej stopie, która zapewnia o 20%* większą moc pary dla perfekcyjnych rezultatów prasowania każdego dnia
Wysoka moc sprawia, że stopa szybko się nagrzewa, a żelazko nieprzerwanie wytwarza dużą ilość pary do usunięcia najtrudniejszych zagnieceń.
Osiągnij dużą wydajność i szybkość prasowania dzięki wytwarzaniu pary na poziomie do 35 g/min. Para, wnikając w tkaninę, rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń.
Wygładzanie wyjątkowo uporczywych zagnieceń jest możliwe dzięki uderzeniu pary do 160 g/min
Odpowiednio wyprofilowany otwór pozwala na szybkie napełnienie pojemnika wodą.
Ceramiczna stopa z powłoką nieprzywierającą zapewnia gładki ślizg, a w efekcie wygodniejsze i bardziej równomierne prasowanie.
Ochronę ubrań przed plamami powstałymi w trakcie prasowania delikatnych materiałów w niskiej temperaturze zapewnia funkcja Anti-drip.
Łącząc w sobie wyjątkową moc pary i wachlarz zaawansowanych funkcji, żelazko Tefal Express Steam to perfekcyjne rezultaty prasowania w krótkim czasie. Specjalnie zaprojektowana ceramiczna stopa zapewnia o 20% większą moc pary dla jeszcze większej skuteczności.
Moc 2400W sprawia, że stopa żelazka nagrzewa się wyjątkowo szybko. Z kolei wyrzut pary na poziomie 35g/min i uderzenia pary na poziomie 160 g/min gwarantują doskonałe efekty w krótkim czasie nawet w przypadku grubszych tkanin czy opornych zagnieceń.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | fioletowy |
| Model | Express Steam |
| Moc | 2400 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.9 m |
| Wytwarzanie pary | 35 g/min |
| Silne uderzenie pary | 160 g/min |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje | funkcja pary |
| Załączone wyposażenie | pojemnik do nalewania wody |
| Szerokość produktu | 12.5 cm |
| Wysokość produktu | 40 cm |
| Głębokość produktu | 15 cm |
| Waga produktu | 1.3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 kg |
| Kod producenta | FV2835 |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |
| Cechy dodatkowe | automatyczne wyłączanie zasilania, Regulacja temperatury, Wskaźnik poziomu wody, Spryskiwacz |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Indeks | OKTCBZ-O22GFG6Q |