ŻELAZKO PAROWE TEFAL FV9E50 ULTIMATE POWER PRO 3200W 300G/MIN
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model: FV9E50
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 3200 W
✅ Stały wyrzut pary: 85 g/min
✅ Dodatkowy wyrzut pary: 300 g/min
✅ Funkcja Auto-OFF: Tak
❓ Dodatkowe informacje:
Powłoka stopy: Durilium AirGlideFunkcja Anti-DripZbiornik na wodę o pojemności 350 mlSystem odkamieniania Micro CalcŻelazko Tefal Ultimate Power Pro jest idealne dla:
⭐ Poszukująych wydajności - Dzięki mocy 3200 W i szybkiemu nagrzewaniu, idealne do codziennego użytku, zapewniając szybkie prasowanie.
⭐ Dbających o jakość tkanin - Filtr Micro-Calc zapobiega kamieniowi i plamom, chroniąc odzież i przedłużając jej żywotność.
⭐ Zmagających się z trudnymi zagnieceniami - Dodatkowy wyrzut pary 300 g/min sprawia, że radzi sobie z najtrudniejszymi materiałami.
⭐ Ceniących wygodę - Stopa Durilium AirGlide Autoclean zapewnia lekki ślizg, a brak konieczności pielęgnacji stopy zwiększa komfort użytkowania.
Wysokowydajne żelazko parowe oferujące moc generatora pary z systemem pompy, który dostarcza do tkaniny 2x więcej pary.
Pięć fabrycznych ustawień dostępnych na ekranie - wybierz rodzaj tkaniny, a żelazko automatycznie dostosuje odpowiedni poziom pary i temperaturę, aby uzyskać optymalne i bezpieczne dla odzieży rezultaty prasowania.
Unikaj zaplamienia ubrań podczas prasowania dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych.
Wyjątkowa konstrukcja i sposób prasowania zapewniają doskonałe rezultaty: 3200 W, stały wyrzut pary o natężeniu 85 g/min oraz uderzenie pary o natężeniu 300 g/min
Żelazko zapewnia spokojną głowę dzięki funkcji automatycznego wyłączania, na wypadek pozostawienia go bez nadzoru
Stopa Durilium AirGlide Autoclean zapewnia doskonały poślizg i odporność na zarysowania, co ułatwia prasowanie przy optymalnym rozprowadzaniu pary. Nasza technologia filtracji Micro Calc Filter wychwytuje cząsteczki wapnia i oczyszcza parę, przeciwdziałając powstawaniu plam, a system zapobiegający kapaniu oferuje elektroniczną regulację pary bez powstawania wycieków.
Duży zbiornik na wodę o pojemności 350 ml zapewnia długie sesje prasowania dla maksymalnej wygody.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
Oto Ultimate Power Pro, żelazko parowe o mocy generatora pary i zwiększonej wydajności, które dostarcza do tkaniny nawet do 2 razy więcej pary. Funkcja Steam Power Control zapewnia odpowiednią ilość pary z automatyczną regulacją jej ilości i temperatury dzięki technologii Smart. Wszystko to dzięki mocy 3200 W, stałemu wyrzutowi pary o natężeniu 85 g/min oraz uderzeniu pary o natężeniu 300 g/min, aby z łatwością poradzić sobie nawet z najbardziej uporczywymi zagnieceniami.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | FV9E50E0 |
| Moc | 3200 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 85 g/min |
| Silne uderzenie pary | 300 g/min |
| Szerokość produktu | 15.2 cm |
| Głębokość produktu | 32 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Kod producenta | FV9E50 |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary, samooczyszczanie |
| Cechy dodatkowe | Funkcja automatycznego wyłączania, System antywapienny z filtrem Micro-Calc, Funkcja Anti-Drip, Stopa Durilium AirGlide Autoclean,, Automatyczna regulacja ilości pary, Duży zbiornik na wodę |
| Indeks | G3X0T9-8RBULY47U |