ŻELAZKO PAROWE TEFAL FV9E50E0 ULTIMATE POWER PRO 3200W AIRGLIDE
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Ultimate Power Pro to żelazko parowe o mocy generatora pary i zwiększonej wydajności - dostarcza do tkaniny 2 razy więcej pary. Z łatwością usunie największe zagniecenia i to bez ryzyka przypalenia. Technologia Smart pozwala automatycznie regulować ilość pary i zakresy temperatury. Skuteczność generatora pary, wygoda żelazka - rewolucja w prasowaniu.
Dzięki nowoczesnej technologii żelazko Ultimate Power Pro łączy moc generatora pary z wygodą korzystania ze standardowego żelazka parowego. Dostarcza do tkaniny aż 2 razy więcej pary, by z łatwością poradzić sobie z najtrudniejszymi zagnieceniami.
Na inteligentnym ekranie znajduje się pięć ustawień wstępnych. Wybierz rodzaj tkaniny, a żelazko automatycznie dostosuje poziom pary i temperatury, bez ryzyka przypalenia, nawet delikatnych tkanin. Dodatkowo, dzięki funkcji Steam Power Control możesz korzystać z 2 poziomów natężenia pary, dla jeszcze lepszych rezultatów prasowania.
Stopa Durilium AirGlide gwarantuje doskonały ślizg dla wygodnego prasowania. To nasz numer 1 wśród żelazek Tefal. Dzięki powłoce Durilium AirGlide para rozprowadzana jest efektywnie, a funkcja Autoclean ułatwia utrzymanie stopy żelazka w czystości przez długi czas.
Technologia filtracji Micro Calc Filter wychwytuje cząsteczki wapnia i oczyszcza parę, skutecznie zapobiegając powstawaniu plam. Funkcja Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych, gwarantuje, że podczas prasowania na tkaninach nie pojawią się plamy.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | FV9E50E0 |
| Moc | 3200 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 85 g/min |
| Silne uderzenie pary | 300 g/min |
| Szerokość produktu | 15.2 cm |
| Wysokość produktu | 15.5 cm |
| Głębokość produktu | 32 cm |
| Waga produktu | 2.1 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Kod producenta | FV9E50 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary, samooczyszczanie |
| Cechy dodatkowe | Automatyczna regulacja ilości pary, Duży zbiornik na wodę, Funkcja Anti-Drip, Funkcja automatycznego wyłączania, Stopa Durilium, AirGlide Autoclean, System antywapienny z filtrem Micro-Calc |
| Indeks | 3XE5QG7-54WSE |