ŻELAZKO PAROWE TEFAL ULTIMATE PURE 3200W 260G/MIN ANTI CALC
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Producent: Tefal
Model: FV9845E0
Specyfikacja techniczna:
Moc: 3200WCiągły strumień pary: 60g/minSilne uderzenie pary: 260g/minPojemność zbiornika na wodę: 350mlSzybkie nagrzewanie sięAutomatyczna regulacja paryUderzenie pary kumulowane na czubku stopyFunkcja Anti-Drip - blokada kapaniaWbudowany system antywapiennyPionowy wyrzut parySpryskiwaczSamooczyszczanieSystem zapobiegający skraplaniu się pary: TakPrasowanie w pionie: TakSamoczyszczenie: TakOdkamienianie: TakWyłącznik bezpieczeństwa: TakDzięki generowaniu pary o wysokiej mocy i zaawansowanej ochronie przeciwwapiennej, żelazko Tefal Ultimate Pure należy do najwyższej klasy urządzeń, przeznaczonych do pielęgnacji tkanin. Nowy opatenetowany fitr Micro-Calc oczyszcza z kamienia parę wytwarzaną wewnątrz żelazka, zapobiegając powstawaniu osadów i plam na ubraniach. Dzięki dużej mocy (3100 W) żelazko szybko się nagrzewa i jest w stanie wytworzyć parę o stałym poziomie aż do 60 g/min, co sprawia, że prasowanie przebiega niezwykle sprawnie. Dodatkowy wyrzut czystej, przefitrowanej pary o sile aż 260 g/min jest przeznaczony do usuwania najtrudniejszych zagnieceń na ubraniach.
Łatwe prasowanie i najlepszy poślizg po tkaninie
Powłoka stopy AirGlide sprawia, że żelazko wręcz ślizga się po tkaninie, co pozwala prasować szybko i bez wysiłku. Dzięki technologii Durilium AirGlide, para rozprowadzona jest w sposób optymalny, co jeszcze bardziej zwiększa efektywność prasowania. Dodatkowo, opracowana przez Tefal powłoka katalityczna Autoclean ułatwia utrzymanie stopy żelazka w czystości przez długi czas.
Filtr ten pozwala na przefiltrowanie 100% pary wytwarzanej przez żelazko. Zatrzymuje najmniejsze cząstki kamieni dochodzące do 0,2 mm wielkości. Eliminuje ryzyko pojawienia się plam na ubraniach i można go w każdej chwili łatwo wyjąć i wyczyścić.
Wysoka moc sprawia, że żelazko bardzo szybko się nagrzewa i jest gotowe do działania w czasie kilkunastu sekund po włączeniu. Szybko reaguje na zmiany ustawienia temperatury.
Ciągły strumień pary wynosi do 60 g/min. Para wnika w tkaninę i rozluźnia jej włókna co sprawia, że rozprasowywanie zagnieceń jest łatwiejsze. Silne uderzenie pary o sile 260 g/min pozwoli na rozprasowanie najtrudniejszych zagnieceń.
Funkcja Automatic Steam automatycznie dostosuje ilość pary do prasowanego materiału. Po wybraniu temperatury stosownej do typu materiału resztą zajmie się żelazko.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Ultimate Pure FV9845E0 |
| Moc | 3200 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | suwak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 60 g/min |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny |
| Szerokość produktu | 14.5 cm |
| Wysokość produktu | 20 cm |
| Głębokość produktu | 30 cm |
| Waga produktu | 1.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.1 kg |
| Kod producenta | FV9845E0 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia, wskaźnik konieczności odkamienienia, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania, podstawa antypoślizgowa, wyłącznik bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, regulacja strumienia pary, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | adapter UK/PL, Automatic Steam, Duży zbiornik na wodę, Funkcja samoczyszczenia, Unikalny filtr mikrocząsteczko, y |
| Indeks | EU87-PJEN0 |