ŻELAZKO PAROWE TEFAL ULTIMATE PURE FV9865E0 3000W DURILIUM AIRGLIDE
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model: FV9865E0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 3000 W
✅ Stały wyrzut pary: 60 g/min
✅ Dodatkowy wyrzut pary: 250 g/min
✅ Funkcja Auto-OFF: Wyłącza pozostawione na stopie żelazko po 30 sekundach
❓ Dodatkowe informacje:
Powłoka stopy: Durilium AirGlideFunkcja Anti-DripZbiornik na wodę o pojemności 350 mlSystem odkamieniania Micro CalcW zestawie nakładka na stopę ProtectStyle - ochrona delikatnych tkaninŻelazko Tefal Ultimate Pure jest idealne dla:
⭐ Poszukująych wydajności - Dzięki mocy 3000 W i szybkiemu nagrzewaniu, idealne do codziennego użytku, zapewniając szybkie prasowanie.
⭐ Dbających o jakość tkanin - Filtr Micro-Calc zapobiega kamieniowi i plamom, chroniąc odzież i przedłużając jej żywotność.
⭐ Zmagających się z trudnymi zagnieceniami - Dodatkowy wyrzut pary 250 g/min sprawia, że radzi sobie z najtrudniejszymi materiałami.
⭐ Ceniących wygodę - Stopa Durilium AirGlide Autoclean zapewnia lekki ślizg, a brak konieczności pielęgnacji stopy zwiększa komfort użytkowania.
Dzięki technologii Durilium AirGlide, para rozprowadzana jest w sposób optymalny, co jeszcze bardziej zwiększa efektywność prasowania. Dodatkowo, opracowana przez Tefal powłoka katalityczna Autoclean ułatwia utrzymanie stopy żelazka w czystości przez długi czas.
Nasza technologia filtracji Micro Calc Filter wychwytuje cząsteczki wapnia i oczyszcza parę, przeciwdziałając powstawaniu plam, a system zapobiegający kapaniu oferuje elektroniczną regulację pary bez powstawania wycieków.
Prasuj szybko i wydajnie dzięki ciągłemu wytwarzaniu pary do 60 g/min. Para wnikając w tkaninę rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń. Wysoka moc 3000W sprawia, że stopa żelazka szybko się nagrzewa, a praca urządzenia jest wyjątkowo wydajna.
Nakładka dodatkowo chroni delikatne tkaniny, zapobiegając ich przypaleniu lub wyświeceniu.
Nie martw się, jeśli zapomnisz wyłączyć żelazko. Funkcja Auto off automatycznie wyłącza pozostawione w pionie żelazko po 8 minutach. W przypadku, jeśli urządzenie zostawione zostało na stopie, wyłączenie nastąpi już po 30 sekundach.
Dzięki funkcji Automatic Steam nie musisz zastanawiać się nad doborem odpowiedniej ilości pary do prasowanej tkaniny. Wystarczy wybrać temperaturę stosowną do typu prasowanego materiału, a resztą zajmie się żelazko.
Unikaj zaplamienia ubrań podczas prasowania dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
Dzięki generowaniu pary o wysokiej mocy i zaawansowanej ochronie przeciwwapiennej, żelazko Tefal Ultimate Pure należy do najwyższej klasy urządzeń, przeznaczonych do pielęgnacji tkanin. Nowy opatentowany filtr Micro-Calc oczyszcza z kamienia parę wytwarzaną wewnątrz żelazka, zapobiegając powstawaniu osadów i plam na ubraniach. Dzięki dużej mocy(3000 W) żelazko szybko się nagrzewa i jest w stanie wytworzyć parę o stałym poziomie aż do 60 g/min, co sprawia, że prasowanie przebiega niezwykle sprawnie. Dodatkowy wyrzut czystej, przefiltrowanej pary o sile aż 250 g/min jest przeznaczony do usuwania najtrudniejszych zagnieceń na ubraniach. Wyjątkowa stopa wykonana w technologii Durilium AirGlide Autoclean nie wymaga pielęgnacji i należy do najlepszych rozwiązań gwarantujących lekki ślizg żelazka po tkaninie. Urządzenie wyposażono w szereg cech, podnoszących komfort jego użytkowania. Tefal Ultimate Pure to moc czystej pary!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Ultimate PURE FV9865E0 |
| Moc | 3000 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | suwak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Wytwarzanie pary | 60 g/min |
| Silne uderzenie pary | 250 g/min |
| Komunikacja | wskaźnik gotowości do użycia |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny |
| Kod producenta | FV9865E0 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, regulacja strumienia pary, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | Funkcja automatycznego wyłączania, System antywapienny z filtrem Micro-Calc, Funkcja Anti-Drip, Nakładka na stopę ProtectStyle,, Duży zbiornik na wodę, Automatyczna regulacja ilości pary |
| Indeks | GG2NEX1-WFWOH |