Żelazko Braun TexStyle 5 SI 5277GR 2700W z technologią FreeGlide 3D
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Żelazko parowe Braun TexStyle 5 SI 5277GR z technologią FreeGlide 3D zapewnia przyjemne i efektywne prasowanie, zapewniając płynny ruch w zakresie 360° po pokonaniu każdej przeszkody. Moc do 2700 W i regulowana emisja pary pomagają z łatwością uporać się z uporczywymi zagnieceniami. Stopka SuperCeramic i udoskonalona konstrukcja krawędzi gwarantują płynny ruch, a precyzyjna końcówka pozwala dotrzeć do każdego szczegółu tkaniny, co gwarantuje bezproblemowe prasowanie i pożądane rezultaty. Urządzenie wyposażone jest w funkcję automatycznego wyłączania. Dzięki temu żelazko wyłączy się automatycznie po 30 sekundach w pozycji poziomej i 8 minutach w pozycji pionowej. Dzięki ergonomicznej, otwartej konstrukcji uchwytu zastosowanej w żelazku Braun TexStyle 5 SI 5277GR, urządzenie jest łatwe w obsłudze i manewrowaniu, a faktura jego powierzchni gwarantuje pewny chwyt i pełen komfort użytkowania. Żelazko posiada silny dodatkowy wyrzut pary do 220 g/min,szybkie nagrzewanie i duży zbiornik na wodę o pojemności aż 300 ml.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | zielony |
| Model | ex Style 5 SI 5277GR Zielony |
| Moc | 2700 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Silne uderzenie pary | 220 g/min |
| Szerokość produktu | 13 cm |
| Głębokość produktu | 30 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.65 kg |
| Kod producenta | T3ALG3-3WSMD8XZ5X |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, regulacja strumienia pary, spryskiwacz |
| Indeks | H7B195V-3ONMGG5JV |