Żelazko Parowe Braun TexStyle 7 Pro SI7160BL 3000W FreeGlide 3D
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Z myślą o dokładnym prasowaniu, nawet najmniejszych detali ulubionych ubrań i najdelikatniejszych tkanin, Braun oferuje serię nowoczesnych żelazek parowych TexStyle 7 Pro. Moc aż 3000 W, niezwykle silny wyrzut pary - do 225 g/min oraz lekkość manewrów po tkaninie we wszystkich kierunkach, dzięki wytrzymałej stopie FreeGlide 3D EloxalPlus - w modelu SI 7160 BL, zapewniają perfekcyjne rezultaty prasowania i bezproblemowe dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Ulepszona blokada kapania gwarantuje wygodę i higienę pracy oraz przedłuża żywotność urządzenia.
Najważniejsze cechy:
Rodzaj: ParoweWaga: 1,6 kgMoc żelazka: 3000 WRodzaj stopy: EloksalowaCiągłe wytwarzanie pary: 50 g/minUderzenie pary: 225 g/minDługość przewodu: powyżej 2 mFiltr antywapienny: TakSpryskiwacz: TakBlokada kapania: TakPrasowanie w pionie: TakFunkcja samooczyszczania: TakAutomatyczne wyłączanie: TakInnowacyjna stopa FreeGlide 3D z zaokrąglonymi krawędziami i ściętymi brzegami, umożliwia sprawne operowanie żelazkiem we wszystkich kierunkach, bez marszczenia materiału. Inspirowany deską snowboardową, kształt stopy zapewnia niezwykłą łatwość manewrów 360° po tkaninie - w przód i w tył, dla szybszego i efektywnego prasowania. Dzięki temu, dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak: zaszewki, zamki, guziki, falbanki, plisy czy fałdy, jest znacznie prostsze.
Stopa Braun o najlepszym poślizgu, także w tył, z unikalną powłoką EloxalPlus, ułatwia i przyspiesza proces prasowania. Skutecznie wygładzając odzież, skończysz prasowanie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Pokrycie z eloxalu jest dwukrotnie twardsze od stali nierdzewnej, co gwarantuje wyjątkową odporność na zarysowania oraz dłuższą żywotność żelazka.
Model SI 7160 BL łączy imponującą moc aż 3000 W i silny wyrzut pary, zapewniając doskonałe rezultaty prasowania.* Z jego pomocą, szybko pozbędziesz się zagnieceń na ubraniach, bieliźnie, pościeli, obrusach i ręcznikach. Dzięki tak dużej mocy, stopa żelazka szybko się nagrzewa, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu, przeznaczonego do tej pory na prasowanie i sprawnie odświeżyć ubrania, gdy bardzo się spieszysz. *vs. Braun SI1009OR
Stały strumień pary do 50 g/min (w trybie Turbo) oraz dodatkowe, silne uderzenie pary - aż do 225 g/min z łatwością poradzą sobie z najtrudniejszymi zagnieceniami. Tak mocny strumień pary dokładnie przenika powierzchnię tkanin, gwarantując idealne wygładzenie, także w trudno dostępnych miejscach.
Precyzyjny wyrzut pary z czubka gwarantuje staranne wyprasowanie najbardziej uporczywych zagnieceń, nawet w okolicy zamków błyskawicznych, między guzikami, wokół kieszeni i w innych kłopotliwych miejscach.
Seria TexStyle 7 Pro posiada system automatycznego wyłączania, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i oszczędność energii elektrycznej w Twoim domu. Automatyczny wyłącznik aktywuje się po 8 minutach w pozycji pionowej lub po 30 sekundach w pozycji poziomej, chroniąc prasowane ubrania przed ewentualnym przypaleniem.
Żelazka parowe Braun wyposażono w większy otwór do wlewania wody oraz ergonomiczną pokrywę 300-mililitrowego zbiornika, dzięki którym napełnianie urządzenia jest szybsze i łatwiejsze. Zbiornik pomieści więcej płynu, dlatego nie musisz trudzić się częstym uzupełnianiem, skracając czas prasowania. Dla pełnej wygody prasowania, żelazko można napełniać wodą prosto z kranu.
Dzięki ulepszonej funkcji blokady kapania, ze stopy żelazka nie wypływa woda, nawet podczas prasowania w niskiej temperaturze. Funkcja Anti Drip, zapobiegająca zachlapaniom, zapewnia pełny komfort i higienę pracy.
Skuteczny system usuwania kamienia Self-Clean pozwala utrzymać czystość żelazka, ogranicza powstawanie kamienia oraz zapewnia długotrwałą wydajność pary. Dzięki niemu, konserwacja urządzenia jest bardzo prosta - wystarczy wysunąć pokrętło pary, aby szybko i wygodnie je wyczyścić. Wspomaga niezawodną pracę żelazka przez lata.
Specyfikacja techniczna:
Kolor: NiebieskiWaga [g]: 1600Moc żelazka [W]: 3000 WRodzaj stopy: EloksalowaPojemność zbiornika na wodę (Żelazko) [ml]: 300 mlUderzenie pary [g/min]: 225 g/minDługość przewodu [m]: 2,5 mFiltr antywapienny: TakSpryskiwacz: TakBlokada kapania: TakPrasowanie w pionie: TakFunkcja samooczyszczania: TakCiągłe wytwarzanie pary [g/min]: 50 g/minRodzaj: ParoweNazwa stopy: FreeGlide 3D EloxalPlusAutomatyczne wyłączanie: TakSystem antywapienny: Tak| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | SI7160BL |
| Moc | 3000 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2.5 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 225 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Szerokość produktu | 15.2 cm |
| Wysokość produktu | 16.51 cm |
| Głębokość produktu | 32 cm |
| Waga produktu | 2.02 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.99 kg |
| Kod producenta | SI7160BL |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Funkcje | prasowanie w pionie, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | Anti Drip, Auto Off |
| Indeks | 5SR6VG-1GSXLDV |