Żelazko Parowe Tefal FV1711 1800W Ceramika 80g/min Pionowe z Anti-Drip
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Idealne do szybkiego i łatwego prasowania na co dzień
Kompaktowe rozmiary w połączeniu z ergonomicznym przyciskiem wyzwalającym parę i nieprzywierającą stopą sprawiają, że prasowanie staje się prostsze niż kiedykolwiek. Moc 1800 W zapewnia błyskawiczne efekty, a uderzenie pary 80 g/min. usuwa nawet najbardziej oporne zagniecenia.
Ceramiczna stopa
Stopa z powłoką nieprzywierającą zapewnia gładki ślizg, a w efekcie wygodniejsze i bardziej równomierne prasowanie.
Silny strumień pary
Osiągnij dużą wydajność i szybkość prasowania dzięki wytwarzaniu pary na poziomie do 24 g/min. Para, wnikając w tkaninę, rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń.
Duża moc i silne uderzenie pary
Moc 1800 W w połączeniu z uderzeniem pary 80 g/min. umożliwia szybkie usuwanie nawet trudnych zagnieceń.
Funkcja Anti-Drip
Uniknij całkowicie poplamienia ubrań podczas prasowania dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych.
Praktyczne funkcje i cechy
Kompaktowy rozmiar w połączeniu z ergonomicznym przyciskiem wyzwalającym parę i nieprzywierającą stopą sprawiają, że prasowanie staje się prostsze niż kiedykolwiek.
Prasowanie w pionie
Żelazko umożliwia szybkie odświeżenie wiszących ubrań, kurtek, delikatnych tkanin itp. oraz usunięcie z nich zagnieceń.
System AntiCalc
System odkamieniający sprawia, że czyszczenie żelazka jest niezwykle łatwe. Regularna konserwacja żelazka zapewnia zawsze mocny wyrzut pary.
Spryskiwacz
Spryskiwacz zwilża tkaninę, aby ułatwić usuwanie opornych zagnieceń.
Dzięki Virtuo prasowanie jest nie tylko skuteczne, ale i wyjątkowo wygodne. To proste w obsłudze żelazko o mocy 1800 W gwarantuje doskonałe rezultaty w mgnieniu oka. Ciągły wyrzut pary na poziomie 24 g/min. zapewnia efektywne prasowanie, a dodatkowe uderzenie pary o mocy 80 g/min. pozwala rozprasować nawet trudne zagniecenia. Żelazko Virtuo łączy wysoką wydajność z wygodą użytkowania dzięki kompaktowym rozmiarom, nieprzywierającej stopie i ergonomicznemu przyciskowi wyzwalającemu parę. Wszystko po to, by prasowanie stało się prostsze, szybsze i przyjemniejsze!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | FV1711 |
| Moc | 1800 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 200 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.9 m |
| Wytwarzanie pary | 24 g/min |
| Silne uderzenie pary | 80 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania |
| Cechy dodatkowe | System antywapienny |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny |
| Szerokość produktu | 16 cm |
| Wysokość produktu | 32 cm |
| Głębokość produktu | 18 cm |
| Waga produktu | 0.9 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.2 kg |
| Kod producenta | FV1711 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary, spryskiwacz |
| Indeks | RWOZ-UOR2N |