Żelazko Tefal Easygliss 2 FV5735E0, 2500W, ceramiczna stopa, parowe
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-0905
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Moc 2500 W zapewnia szybkie rozpoczęcie pracy,
a stały wyrzut pary o natężeniu 45 g/min wspomagany przez mocne uderzenie pary o natężeniu 220 g/min,
gwarantują rozprostowanie nawet najcięższych zagnieceń.
Stopa z technologią Durilium Airglide gwarantuje doskonałe prowadzenie po tkaninie.
Moc 2500 W zapewnia szybkie rozpoczęcie pracy, a stały wyrzut pary o natężeniu 45 g/min wspomagany przez mocne uderzenie pary o natężeniu 220 g/min, zapewniają rozprostowanie nawet najcięższych zagnieceń.
Easygliss łączy najwyższą wydajność prasowania z przydatnymi cechami, takimi jak:
przemyślany kształt ułatwiający napełnianie wodą, funkcja Anti-Drip chroniąca przed plamami oraz specjalnie zaprojektowana stopa z otworami gwarantującymi maksymalne rozprowadzanie pary.
Funkcje
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | HUKZ-J78E6 |
| Moc | 2500 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 45 g/min |
| Silne uderzenie pary | 220 g/min |
| Szerokość produktu | 14.5 cm |
| Wysokość produktu | 17.9 cm |
| Głębokość produktu | 29.9 cm |
| Waga produktu | 1.193 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.477 kg |
| Kod producenta | HUKZ-J78E6 |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | Durilium, Automatyczna regulacja pary, Funkcja oczyszczania z kamienia |