Żelazko Tefal Virtuo FV1711 1800W Ceramiczne z Funkcją Spryskiwacza
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model: FV1711
Idealne do szybkiego i łatwego prasowania na co dzień
Żelazko Virtuo to szybkie i łatwe prasowanie na co dzień z gwarancją doskonałych rezultatów. Kompaktowe rozmiary w połączeniu z ergonomicznym przyciskiem wyzwalającym parę i nieprzywierającą stopą sprawiają, że prasowanie staje się prostsze niż kiedykolwiek. Moc 1800 W zapewnia błyskawiczne efekty, a uderzenie pary 80 g/min. usuwa nawet najbardziej oporne zagniecenia.
Gładkie prowadzenie po tkaninie
Ceramiczna stopa
Stopa z powłoką nieprzywierającą zapewnia gładki ślizg, a w efekcie wygodniejsze i bardziej równomierne prasowanie.
Pozbądź się wszystkich zagnieceń
Silny strumień pary
Osiągnij dużą wydajność i szybkość prasowania dzięki wytwarzaniu pary na poziomie do 24 g/min. Para, wnikając w tkaninę, rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń.
Moc 1800 W w połączeniu z uderzeniem pary 80 g/min. umożliwia szybkie usuwanie nawet trudnych zagnieceń.
Chroń tkaniny przed plamami
Funkcja Anti-Drip
Uniknij całkowicie poplamienia ubrań podczas prasowania dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych.
Wyjątkowa łatwość użytkowania
Praktyczne funkcje i cechy
Kompaktowy rozmiar w połączeniu z ergonomicznym przyciskiem wyzwalającym parę i nieprzywierającą stopą sprawiają, że prasowanie staje się prostsze niż kiedykolwiek.
Pełna wszechstronność
Prasowanie w pionie
Żelazko umożliwia szybkie odświeżenie wiszących ubrań, kurtek, delikatnych tkanin itp. oraz usunięcie z nich zagnieceń.
Jeszcze łatwiejsze prasowanie
Spryskiwacz
Spryskiwacz zwilża tkaninę, aby ułatwić usuwanie opornych zagnieceń.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
Dzięki Virtuo prasowanie jest nie tylko skuteczne, ale i wyjątkowo wygodne. To proste w obsłudze żelazko o mocy 1800 W gwarantuje doskonałe rezultaty w mgnieniu oka. Ciągły wyrzut pary na poziomie 24 g/min. zapewnia efektywne prasowanie, a dodatkowe uderzenie pary o mocy 80 g/min. pozwala rozprasować nawet trudne zagniecenia. Żelazko Virtuo łączy wysoką wydajność z wygodą użytkowania dzięki kompaktowym rozmiarom, nieprzywierającej stopie i ergonomicznemu przyciskowi wyzwalającemu parę. Wszystko po to, by prasowanie stało się prostsze, szybsze i przyjemniejsze!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | XV-8G |
| Moc | 1800 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 200 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 24 g/min |
| Silne uderzenie pary | 80 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania |
| Cechy dodatkowe | System antywapienny |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny |
| Waga produktu | 0.873 kg |
| Kod producenta | XV-8G |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary, spryskiwacz |