Żelazko bezprzewodowe KERCH Ultimate Gold 2600W ceramiczne 450ml
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 149.98
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 149.98
✔️ W urządzeniach KERCH są stosowane od zawsze MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI dla niezawodnego użytkowania! Produkty cechują się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością!
Bezprzewodowe | Moc 2600W | Zbiornik 450ml | Stopa ceramiczna | Podstawa z kablem | Prasowanie w pionie | System zapobiegający kapaniu | Funkcja samoczyszczenia | Zabezpieczenie przed zbieraniem się kamienia | Automatyczny system wyłączenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Technologia ANTI-CALC | Technologia ANTI-DRIP
Zaprojektowane tak aby zaspokoić potrzeby przy codziennym użytkowaniu związane z prasowaniem!
Żelazko ULTIMATE marki Kerch jest mocne, trwałe i energooszczędne. Cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością.
Urządzenie zostało wyposażone w wiele praktycznych funkcji dla Twojej wygody. Zapewnia bezpieczeństwo i oszczędza energię.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Kerch |
| Kolor dominujący | żółty/złoty |
| Model | Ultimate Gold |
| Moc | 2600 W |
| Rodzaj żelazka | bezprzewodowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 450 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.8 m |
| Wytwarzanie pary | 25 g/min |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Szerokość produktu | 16 cm |
| Wysokość produktu | 32 cm |
| Głębokość produktu | 18 cm |
| Waga produktu | 1.1 kg |
| Kod producenta | Ultimate Gold |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania, podstawa antypoślizgowa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | funkcja pary, prasowanie w pionie, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny, podstawka ładująca, pojemnik do nalewania wody |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
| Indeks | 3SSGB1-P9H2VU9P |