Żelazko bezprzewodowe MOZANO Ultimate Smooth 2600W z ceramiczną stopą
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 150.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 150.00
2600 W | PRASOWANIE W PIONIE | CERAMICZNA STOPA | PARA 25g/min | ANTI-CALC | ANTI-DRIP | FUNKCJA BEZPRZEWODOWEGO PRASOWANIA
⭐ 2600W które poradzą sobie z każdym zagnieceniem
⭐ Bezprzewodowe prasowanie sprawia że zasięg pracy jest nieograniczony
⭐ System antywapienny zapewniający brak obaw przed powstawaniem kamienia
⭐ Możliwość prasowania w pionie pozwoli Ci dotrzeć do trudno dostępnych materiałów np. zasłony
⭐ Długa żywotność, dzięki opcji samooczyszczenia się urządzenia
⭐ Prasuj jak chcesz; na sucho, bądź przy pomocy pary
⭐ Ceramiczna powłoka, która nie będzie przywierała do Twoich ubrań
⭐ Nie martw się już więcej czy żelazko zostało wyłączone, system automatycznego wyłączenia zadziała po kilku minutach od odłożenia
Nasze żelazko zostało zaprojektowane tak aby było łatwe w obsłudze i komfortowe przy codziennym użytkowaniu. Do dyspozycji oddaliśmy Wam następujące funkcje:
Ponadczasowy design i precyzja wykonania sprawiają, że żelazko MOZANO Ultimate Smooth to także ozdoba każdego domu.
Wysokiej jakości kolorowe opakowanie nie tylko dobrze zabezpiecza żelazko w transporcie ale też świetnie wygląda.
Dzięki nieprzywierającej ceramicznej powłoce żelazko bardzo łatwo i wygodnie prowadzi się po każdym prasowanym materiale.
2600W generuje ciepło które jest równomiernie rozprowadzane po całej powierzchni stopy żelazka sprawiając, że prasowanie jest szybkie, łatwe i przyjemne.
Wyposażona w złącze 360' które umożliwia odłożenie żelazka pod każdym kątem. Podświetlenie LED informuje o statusie ładowania urządzenia a sama baza wyposażona jest w kabel o długości 1,9 m.
Dzięki systemowi automatycznego wyłączania możesz uwolnić swój umysł od trosk i w każdej chwili oderwać się od prasowania bez nerwowego zerkania na żelazko.
Wiemy jak ważne dla Ciebie jest bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej rodziny dlatego zaprojektowaliśmy urządzenie które w żaden sposób nie zmąci spokoju Waszego domu.
Elegancka złoto-czarna kolorystyka w połączeniu z dynamicznie zaprojektowaną bryłą sprawiają, że żelazko Mozano Ultimate Smooth zwraca na siebie uwagę i cieszy oko podczas codziennej pracy.
Umieszczone na podświetlanej ledowo podstawie może bez problemu stanąć na blacie szafki lub na półce w sypialni subtelnie komponując się w wystrój wnętrza.
Zapobiega wylewaniu się wody z kanalików parowych kiedy korzystamy z żelazka w niskich temperaturach.
Dzięki tej technologii unikniesz zaplamienia materiału wodą, zawsze będziesz prasował w idealnych warunkach, bezpiecznych dla Twoich tkanin.
Liczne technologie zastosowane w żelazku marki MOZANO pozwalają na korzystanie z urządzenia zarówno w pionie jak i poziomie.
Nie ważne czy prasujesz swoje sukienki, spodnie lub koszulki czy może chcesz wygładzić zasłony, żelazko Ultimate Smooth stanie na wysokości zadania.
Innowacyjny system który zapobiega osadzaniu się kamienia w kanałach parowych żelazka. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie będzie pracowało dłużej i efektywniej.
Dzięki czystej stopie żelazka Twoje prasowane tkaniny będą wolne od jakichkolwiek zabrudzeń.
Przy pomocy przycisku umieszczonego na obudowie w każdej chwili można usunąć kamień zgromadzony w zbiorniku. Dokładne czyszczenie zapewnia silne uderzenie pary wyzwolone w ramach systemu self-clean.
Do żelazka dołączany jest pojemnik na wodę o pojemności 450ml który umożliwia szybkie napełnienie zbiornika umieszczonego w urządzeniu.
Odpowiednie wyprofilowanie pojemnika zapobiega rozchlapywaniu wody i pozwoli umieścić płyn bezpośrednio w otworze zbiornika żelazka.
✅ Żelazko parowe Mozano Ultimate Smooth 2600W
✅ Podstawka ładująca z kablem i podświetleniem LED
✅ Pojemnik na wodę
✅ Instrukcja
✅ Eleganckie pudełko z grubego kartonu
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Mozano |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | Ultimate Smooth |
| Moc | 2600 W |
| Rodzaj żelazka | bezprzewodowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 450 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.9 m |
| Wytwarzanie pary | 25 g/min |
| Silne uderzenie pary | 1 g/min |
| Cechy dodatkowe | Przewód 360' |
| Szerokość produktu | 12 cm |
| Wysokość produktu | 30 cm |
| Głębokość produktu | 16 cm |
| Waga produktu | 0.95 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.135 kg |
| Kod producenta | AGD/ZEL/01#SZARY |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania, podstawa antypoślizgowa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | funkcja pary, prasowanie w pionie, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny, podstawka ładująca, pojemnik do nalewania wody |
| Indeks | ZIGG-JMZ1K |