Żelazko parowe BRAUN TexStyle 3 SI3043 GR 2350W z systemem FreeGlide 3D
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Prezentowane żelazko posiada praktyczny, 270-mililitrowy zbiornik, dzięki któremu sprzęt można łatwo napełniać wodą prosto z kranu. Unowocześniona blokada kapania oraz skuteczny system usuwania kamienia zapewniają wygodę użytkowania i konserwacji, z kolei mocne uderzenie oraz wyrzut pary pozwalają wyeliminować nawet najgłębsze zagniecenia.
Stopa FreeGlide 3D SuperCeramic jest nawet o 60% bardziej wytrzymała niż stopy ceramiczne starszej generacji. Element ten gwarantuje Ci wyjątkową trwałość oraz gładki poślizg po tkaninach, co umożliwia dokładne rozprasowanie nawet uporczywych zagnieceń. Trójkątny kształt stopy jest idealny w dotarciu do trudno dostępnych miejsc.
Żelazko BRAUN SI3043 GR zostało wyposażone w system trójkątnej strefy parowej z wyrzutem pary z czubka, który pozwala usunąć nawet najbardziej uporczywe zagniecenia w trudno dostępnych miejscach. Końcówka ta pomoże Ci wyprasować nawet niewielkie nierówności w okolicy guzików, kołnierzyków i kieszeni oraz wyprasować ozdobne detale: kokardy, marszczenia i falbany.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | zielony |
| Model | TexStyle 3 SI 3043 GR |
| Moc | 2350 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Wytwarzanie pary | 45 g/min |
| Silne uderzenie pary | 150 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Cechy dodatkowe | Blokada kapania |
| Waga produktu | 1.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.5 kg |
| Kod producenta | BRASI3043GR |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |
| Funkcje | regulacja strumienia pary, funkcja pary, spryskiwacz, pionowy wyrzut pary |
| Indeks | 9CEHSB-ID77TM4U |