Żelazko parowe Braun SI5057RD 2700W z funkcją Turbo i Anti-Kapaniu
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 0
Żelazko parowe
Nr kat. 1273096
Żelazko posiada moc 2700 W, dzięki czemu szybko się nagrzewa i skutecznie wygładza nawet najtrudniejsze do rozprasowania zagniecenia.
Wybierz żelazko o silnym strumieniu pary, aby szybko i skutecznie rozprasowywać zagniecenia. Dzięki temu prasowanie będzie znaczniej mniej czasochłonne.
Żelazko o silnym dodatkowym wyrzucie pary pomoże Ci w szybki sposób usunąć nawet najbardziej oporne zagniecenia. Umożliwia także prasowanie ubrań w pionie.
Jeśli chcesz łatwo wyprasować firanki wykorzystaj funkcję pionowego wyrzutu pary umożliwiającą prasowanie bez dotykania materiału. Możesz ją użyć także przy marynarkach i płaszczach.
Masz tendencje do zapominania? Wracasz do domu sprawdzić czy żelazko jest na pewno wyłączone? Pomoże Ci funkcja "strażaka", która automatycznie wyłącza żelazko, gdy nie jest używane przez kilka minut.
Gdy temperatura stopy żelazka maleje z urządzenia zaczynają wydobywać się krople wody, które mogą pobrudzić ubrania. Żelazko wyposażone w blokadę kapania automatycznie odcina dopływ wody chroniąc tkaniny przed zabrudzeniami.
Funkcja samooczyszczania polega na usuwaniu z kanalików parowych zalegającego osadu z wody. Wystarczy, że napełnisz żelazko wodą, ustawisz najwyższą temperaturę i nad umywalką naciśniesz przycisk samooczyszczania. Para pod wysokim ciśnieniem usunie wszelkie zanieczyszczenia.
Z najcięższymi do wyprasowania zagnieceniami poradzi sobie bez problemu funkcja Turbo. Uruchom ją razem z najwyższą temperaturą i maksymalnym wyrzutem pary, a wyprasujesz każdy materiał.
Różne rodzaje materiałów wymagają różnego traktowania. Aby mieć pewność, że zagniecenia zostaną skutecznie wyeliminowane, a ubranie nie zostanie zniszczone dobierz odpowiedni strumień pary.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Model | Pro-Air 2200 D5210 |
| Moc | 2700 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 220 g/min |
| Załączone wyposażenie | pojemnik do nalewania wody |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.31 kg |
| Kod producenta | SI5057RD |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, regulacja strumienia pary, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | Schowek na przewód sieciowy, Żelazko jest przystosowane do wody z kranu |
| Indeks | YJZCO0U-NWRELIZ4 |