Żelazko parowe Braun SI7149WB TexStyle 7 Pro 2900W z FreeGlide 3D
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 0
Zapomnij o długich godzinach nad deską do prasowania, o trwałych zagnieceniach, kapiącej z żelazka wodzie i innych mankamentach tradycyjnych żelazek. Nowoczesne żelazko parowe SI 7149 WB Braun zapewni świeże, idealnie gładkie, doskonale wyprasowane ubrania i domowe tekstylia. Model ten dysponuje mocą 2900 W orz silnym wyrzutem pary do 220g/min.
Idealnie odprasowane ubrania, wygładzone, pachnące świeżością tekstylia domowe, łatwe i przyjemne prasowanie. Zapewni to wyjątkowa moc stałego strumienia pary (do 50g/min w trybie Turbo) wsparta bardzo silnym, dodatkowym wyrzutem o mocy do 220g/min. Nie oprą się im najbardziej uporczywe zagniecenia. Para przenika tkaninę, dociera wszędzie, w najtrudniej dostępne miejsca, prasuje, wygładza i pozostawia tkaninę gładką, przyjemnie odświeżoną.
Ergonomiczny kształt wzorowany na desce snowboardowej, zaokrąglone krawędzie i ścięte brzegi - taka konstrukcja zapewnia lekkość i łatwość prasowania również w tył oraz manewrowanie 360° po powierzchni tkaniny. Poradzi sobie z plisami, zakładkami, wyprasuje tkaninę pod guzikami, przy kieszeniach i zamkach błyskawicznych. Jednocześnie proces prasowania będzie przyjemniejszy i zdecydowanie krótszy.Stopa żelazka Braunpokryta jest innowacyjną powłoką EloxalPlus, która zapewnia najlepszy poślizg, doskonale wygładza tkaninę, nawet najtrudniejsze zagniecenia i skraca czas prasowania.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | XFFP-7K |
| Moc | 2900 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | aluminiowa |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2.5 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 220 g/min |
| Cechy dodatkowe | Wskaźnik poziomu wody, Kulowe podłączenie przewodu, Możliwość użycia wody kranowej, Pionowe uderzenia pary, Sp, yskiwacz |
| Załączone wyposażenie | pojemnik do nalewania wody |
| Szerokość produktu | 14.9 cm |
| Wysokość produktu | 12.9 cm |
| Głębokość produktu | 29.9 cm |
| Waga produktu | 1.448 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.893 kg |
| Kod producenta | XFFP-7K |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, regulacja strumienia pary, samooczyszczanie, spryskiwacz |