Żelazko parowe Braun SI7160.BL 3000W z automatycznym wyłącznikiem, niebieskie
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-3398
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Braun SI 7160 bl TexStyle bl Series 7 Dampfbügeleisen 3000W Dampfausstoß mit automatischer Abschaltung
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | SI7160BL |
| Moc | 3000 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2.5 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 225 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Waga produktu | 2.02 kg |
| Kod producenta | 2XJCU47-Z4OXK |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Funkcje | prasowanie w pionie, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Indeks | 8Y15CH-QY4MRP |