Żelazko parowe Braun TexStyle 7 Pro SI 7160 BL 3000W z ceramiczną stopą
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-3412
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Żelazko BRAUN TexStyle 7 Pro SI 7160 BL
Numer produktu: 1456467
Żelazko Braun TexStyle 7 Pro SI 7160 BL Żelazko parowe to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wysokiej jakości urządzenia do prasowania. Ten model zapewnia niezawodne i skuteczne wygładzanie tkanin, dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnemu designowi. Dzięki mocnemu i równomiernemu strumieniowi pary, żelazko skutecznie usuwa zagniecenia nawet z najtrudniejszych tkanin, pozostawiając je gładkie i perfekcyjnie wyprasowane. Korzyści: - moc 3000 W, - stopa ceramiczna FreeGlide 3D EloxalPlus, - blokada kapania, - automatyczne wyłączenie, - silne uderzenie pary do 225 g/min, - zbiornik na wodę o pojemności 300 ml, - przewód zasilający o długości 2.5 m, - funkcja odkamieniania.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | SI7160BL |
| Moc | 3000 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2.5 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 225 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Cechy dodatkowe | Anti Drip |
| Szerokość produktu | 15.2 cm |
| Wysokość produktu | 16.51 cm |
| Głębokość produktu | 32 cm |
| Waga produktu | 2.02 kg |
| Kod producenta | SI7160BL |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Funkcje | prasowanie w pionie, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Indeks | 0OF2I3B-7X6R6OWY |