Żelazko parowe Braun TexStyle 9 SI9270WH 3000W z funkcją iCare
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | HIR8-CT |
| Moc | 3000 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 330 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2.5 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 225 g/min |
| Cechy dodatkowe | Precision Tip |
| Załączone wyposażenie | pojemnik do nalewania wody |
| Szerokość produktu | 14.9 cm |
| Wysokość produktu | 12.9 cm |
| Głębokość produktu | 29.9 cm |
| Waga produktu | 1.572 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.973 kg |
| Kod producenta | HIR8-CT |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Funkcje | automatyczny dobór temperatury, funkcja pary, pionowy wyrzut pary, regulacja strumienia pary, samooczyszczanie, spryskiwacz |