Żelazko parowe TEFAL Express Steam FV2835 2400W, ceramiczna stopa, 160g/min
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Żelazko parowe TEFAL Express Steam
Model: FV2835
Żelazko parowe TEFAL Express Steam zaprojektowane zostało tak, aby zapewnić szybkie i efektywne prasowanie.
CMMF: 1830008220
Wyjątkowa moc pary
O 20% większa moc
Jeszcze szybsze i efektywniejsze prasowanie dzięki specjalnie zaprojektowanej stopie, która zapewnia o 20% większą moc pary dla perfekcyjnych rezultatów prasowania każdego dnia.
Silny strumień pary
Osiągnij dużą wydajność i szybkość prasowania dzięki wytwarzaniu pary na poziomie do 35 g/min. Para, wnikając w tkaninę, rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń.
Ultraszybkie nagrzewanie
Duża moc - 2400 W
Wysoka moc sprawia, że stopa szybko się nagrzewa, a żelazko nieprzerwanie wytwarza dużą ilość pary do usunięcia najtrudniejszych zagnieceń.
Wygładzanie wyjątkowo uporczywych zagnieceń jest możliwe dzięki uderzeniu pary do 160 g/min.
Łatwe napełnianie wodą
Wygodny, duży 270 ml pojemnik na wodę
Odpowiednio wyprofilowany otwór pozwala na szybkie napełnienie pojemnika wodą.
Łatwe prowadzenie po tkaninie
Ceramiczna stopa z powłoką nieprzywierającą zapewnia gładki ślizg, a w efekcie wygodniejsze i bardziej równomierne prasowanie.
Zawsze czyste tkaniny bez śladów kropli wody
Ochronę ubrań przed plamami powstałymi w trakcie prasowania delikatnych materiałów w niskiej temperaturze zapewnia funkcja Anti-drip.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
Łącząc w sobie wyjątkową moc pary i wachlarz zaawansowanych funkcji, żelazko Tefal Express Steam to perfekcyjne rezultaty prasowania w krótkim czasie. Specjalnie zaprojektowana ceramiczna stopa zapewnia o 20% większą moc pary dla jeszcze większej skuteczności.
Moc 2400W sprawia, że stopa żelazka nagrzewa się wyjątkowo szybko. Z kolei wyrzut pary na poziomie 35g/min i uderzenia pary na poziomie 160 g/min gwarantują doskonałe efekty w krótkim czasie nawet w przypadku grubszych tkanin czy opornych zagnieceń.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | fioletowy |
| Model | UL8BG-TTIB |
| Moc | 2400 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 35 g/min |
| Silne uderzenie pary | 160 g/min |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje | funkcja pary |
| Cechy dodatkowe | Regulacja temperatury, Wskaźnik poziomu wody, Spryskiwacz |
| Waga produktu | 1.284 kg |
| Kod producenta | UL8BG-TTIB |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |