Żelazko parowe TEFAL FV9848 Ultimate Pure 3200W, 260g pary, niebieskie
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-3501
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 0
Żelazko parowe z unikalnym filtrem mikrocząstek wapiennych. Tefal FV9848E0 Ultimate Pure oferuje potężne uderzenie pary 260 g/min, aby usunąć najtrudniejsze zagniecenia. Powierzchnia prasowania Durilium AirGlide Autoclean zapewnia najszybszy i najłatwiejszy poślizg na każdej tkaninie. Żelazko wyłącza się automatycznie po chwili bezczynności, więc nie stwarza zagrożenia, jeśli zostawisz je bez opieki.
Dzięki generowaniu pary o wysokiej mocy i zaawansowanej ochronie przeciwwapiennej, żelazko Tefal Ultimate Pure należy do najwyższej klasy urządzeń, przeznaczonych do pielęgnacji tkanin. Nowy opatenetowany fitr Micro-Calc oczyszcza z kamienia parę wytwarzaną wewnątrz żelazka, zapobiegając powstawaniu osadów i plam na ubraniach. Dzięki dużej mocy (3200 W) żelazko szybko się nagrzewa i jest w stanie wytworzyć parę o stałym poziomie aż do 60 g/min, co sprawia, że prasowanie przebiega niezwykle sprawnie. Dodatkowy wyrzut czystej, przefitrowanej pary o sile aż 260 g/min jest przeznaczony do usuwania najtrudniejszych zagnieceń na ubraniach.Tefal Ultimate Pure to moc czystej pary!
Powłoka stopy Durilium AirGlide sprawia, że żelazko wręcz ślizga się po tkaninie, co pozwala prasować szybko i bez wysiłku. Dzięki technologii Durilium AirGlide, para rozprowadzana jest w sposób optymalny, co jeszcze bardziej zwiększa efektywność prasowania. Dodatkowo, opracowana przez Tefal powłoka katalityczna Autoclean ułatwia utrzymanie stopy żelazka w czystości przez długi czas.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | FV9848E0 |
| Moc | 3200 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | suwak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 3 m |
| Wytwarzanie pary | 60 g/min |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Waga produktu | 0.15 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.1 kg |
| Kod producenta | FV9848 |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania, podstawa antypoślizgowa, wyłącznik bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, regulacja strumienia pary, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Indeks | 393N85-2N1O8HUUA |