Żelazko parowe TEFAL Virtuo 2000W - mocny wyrzut pary, ergonomiczne
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dzięki mocy 2000 W oraz innowacyjnym funkcjom, prasowanie stanie się prostsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie szybkość i jakość w codziennych obowiązkach.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | ŻELAZKO CERMIACZNE TEFAL PAROWE 17 VERNEO |
| Moc | 2000 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 250 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.91 m |
| Wytwarzanie pary | 24 g/min |
| Silne uderzenie pary | 81 g/min |
| Szerokość produktu | 28 cm |
| Wysokość produktu | 19 cm |
| Głębokość produktu | 13 cm |
| Waga produktu | 1.238 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.32 kg |
| Kod producenta | ŻELAZKO CERMIACZNE TEFAL PAROWE |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |
| Funkcje | funkcja pary, prasowanie w pionie, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | Anti-Drip blokada kapania, Anty Calc - zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, Funkcja ECO, Funkcja ECO oszczędzanie, energii, Stopa ceramiczna z powłoką nieprzywierającą |
| Indeks | RFN7WHX-FVA1AP1 |