Żelazko parowe Tefal Easygliss Eco FV5782 2800W Anti-Drip 260g/min
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 2800 W
✅ Stały wyrzut pary: 50 g/min
✅ Dodatkowy wyrzut pary: 260 g/min
❓ Dodatkowe informacje:
Powłoka stopy Durilium AirGlideFunkcja Anti-DripZbiornik na wodę o pojemności 270 ml
Żelazko TEFAL Easygliss Eco jest idealne dla:
⭐ Szukających wydajnego żelazka, który zapewni szybkie i bezpieczne prasowanie ubrań
⭐ Chcących bezpiecznie usuwać zagniecenia niezależnie od rodzaju tkaniny
⭐ Miłośników wygody na każdym kroku
⭐ Ceniących sobie nowoczesny design
Przyśpiesz efekty prasowania, dzięki mocnemu wyrzutowi pary o mocy 260 g/min, który wniknie w głąb materiału i natychmiast usunie najtrudniejsze zagniecenia. Prasuj jeszcze szybciej i wydajniej dzięki stałemu wyrzutowi pary aż 50 g/min.
Żelazko dokładnie rozprowadza parę we wszystkich otworach: na czubku, po bokach oraz po środku stopy. Dzięki temu prasowanie jest wyjątkowo skuteczne.
Powłoka stopy Durilium AirGlide sprawi, że żelazko z łatwością ślizga się po tkaninie. Prowadzenie żelazka jest łatwe i przyjemne, wydobycie pary optymalne, a Ty masz pewność, że prasowanie pójdzie gładko.
Specjalnie zaprojektowana stopa z otworami zapewnia maksymalne rozprowadzanie pary. Tkanina jest skutecznie zwilżana, prasowanie staje się łatwiejsze, a rezultaty są perfekcyjne.
Łatwo wyprasujesz trudne okolice guzików czy kołnierzyka, dzięki specjalnie dobranemu kształtowi końcówki żelazka.
Żelazko Easygliss Eco jest wygodne w prowadzeniu, a dzięki swojemu unikalnemu designowi stopy żelazka pozwala łatwo dotrzeć i wyprasować nawet najtrudniej dostępne zagniecenia.
Uniknij całkowicie poplamienia ubrań podczas prasowania dzięki funkcji Anti-Drip, która blokuje kapanie wody z otworów parowych.
Stopa żelazka gwarantuje niezwykłą wytrzymałość. Specjalna powłoka jest odporna na zarysowania, dzięki czemu będziesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | pomarańczowy |
| Model | FV5782 |
| Moc | 2800 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | inna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Komunikacja | wskaźnik gotowości do użycia |
| Szerokość produktu | 13.5 cm |
| Wysokość produktu | 15 cm |
| Głębokość produktu | 30 cm |
| Kod producenta | FV5782 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie |
| Cechy dodatkowe | Szybkie nagrzewanie, Oszczędność energii - tryb eco, Stały wyrzut pary, Mocne uderzenie pary, ANTI-DRIP - blokada kapania, Stopa, żelazka z wyprofilowaną szpiczastą końcówką, Wskaźnik poziomu napełnienia wody, Stopa z otworami do maksymalnego rozprowadzanie, pary, Stopa żelazka z powłoką odporną na zarysowania |
| Indeks | YSFQQX-C2ALR |