Żelazko parowe Tefal Easygliss Plus 2500W FV5718 z uderzeniem pary 195g/min
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Model: FV5718
Najlepsze prowadzenie po tkaninie
Żelazko Easygliss Plus szybko wygładzi Twoje ubrania dzięki stopie opracowanej w technologii Tefal Durilium Airglide. Moc 2500 W zapewnia szybkie rozpoczęcie pracy, a stały wyrzut pary o natężeniu 45 g/min wspomagany przez mocne uderzenie pary o natężeniu 195 g/min, gwarantują rozprostowanie nawet najcięższych zagnieceń.
Pokonaj najtrudniejsze zagniecenia
Przyśpiesz efekty prasowania, dzięki mocnemu wyrzutowi pary o mocy 195 g/min, który wniknie w głąb materiału i natychmiast usunie najtrudniejsze zagniecenia. Prasuj jeszcze szybciej i wydajniej dzięki stałemu wyrzutowi pary aż 45 g/min.
Wygodne prasowanie w pionie
Żelazka możesz wygodnie używać do poprawek na ostatnią chwilę, odświeżania marynarek lub delikatnych tkanin i zasłon. Wszystko dzięki dodatkowej funkcji pasowania w pionie.
Wysoka skuteczność prasowania
Żelazko dokładnie rozprowadza parę we wszystkich otworach: na czubku, po bokach oraz po środku stopy. Dzięki temu prasowanie jest wyjątkowo skuteczne.
Inteligentne dopasowanie
Żelazko Tefal Easygliss Plus automatycznie dobierze odpowiednią temperaturę i ilość pary do rodzaju tkaniny. Wystarczy, że wybierzesz typ prasowanego materiału, a żelazko dostosuje do niego automatyczne ustawienia prasowania.
Żelazko Easygliss Plus jest wygodne w prowadzeniu, a dzięki swojemu unikalnemu designowi stopy żelazka pozwala łatwo dotrzeć i wyprasować nawet najtrudniej dostępne zagniecenia.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
Żelazko Easygliss Plus sprawia, że prasowanie staje się niezwykle łatwe i szybkie! Stopa z technologią Durilium Airglide gwarantuje doskonałe prowadzenie po tkaninie. Moc 2500 W zapewnia szybkie rozpoczęcie pracy, a stały wyrzut pary o natężeniu 45 g/min wspomagany przez mocne uderzenie pary o natężeniu 195 g/min, zapewniają rozprostowanie nawet najcięższych zagnieceń. Easygliss łączy najwyższą wydajność prasowania z przydatnymi cechami, takimi jak: przemyślany kształt ułatwiający napełnianie wodą, funkcja Anti-Drip chroniąca przed plamami oraz specjalnie zaprojektowana stopa z otworami gwarantującymi maksymalne rozprowadzanie pary.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | 710J6-2Z |
| Moc | 2500 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 45 g/min |
| Silne uderzenie pary | 195 g/min |
| Cechy dodatkowe | Anti Drip |
| Szerokość produktu | 14.2 cm |
| Głębokość produktu | 29.9 cm |
| Waga produktu | 1.182 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.903 kg |
| Kod producenta | 710J6-2Z |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary |