Żelazko parowe Tefal Express Steam 2400W z funkcją Anti-Drip 270ml
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model: FV2835
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 2400 W
✅ Stały wyrzut pary: 35 g/min
✅ Dodatkowy wyrzut pary: 160 g/min
❓ Dodatkowe informacje:
Powłoka stopy: Durilium AirGlideFunkcja Anti-DripZbiornik na wodę o pojemności 270 mlPrasowanie w pionieSpryskiwacz
Żelazko TEFAL Express Steam jest idealne dla:
⭐ Szukających mocnego żelazka, które zapewni bezpieczne prasowanie.
⭐ Chcących szybko usuwać zagniecenia niezależnie od rodzaju tkaniny
⭐ Miłośników potężnego wyrzutu pary
⭐ Ceniących nowoczesny design i ponadprzeciętne parametry
O 20% większa moc
Jeszcze szybsze i efektywniejsze prasowanie dzięki specjalnie zaprojektowanej stopie, która zapewnia o 20% większą moc pary dla perfekcyjnych rezultatów prasowania każdego dnia.
Silny strumień pary
Osiągnij dużą wydajność i szybkość prasowania dzięki wytwarzaniu pary na poziomie do 35 g/min. Para, wnikając w tkaninę, rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń.
Duża moc - 2400 W
Wysoka moc sprawia, że stopa szybko się nagrzewa, a żelazko nieprzerwanie wytwarza dużą ilość pary do usunięcia najtrudniejszych zagnieceń.
Wygładzanie wyjątkowo uporczywych zagnieceń jest możliwe dzięki uderzeniu pary do 160 g/min.
Ochronę ubrań przed plamami powstałymi w trakcie prasowania delikatnych materiałów w niskiej temperaturze zapewnia funkcja Anti-drip.
Wygodny, duży 270 ml zbiornik na wodę
Odpowiednio wyprofilowany otwór pozwala na szybkie napełnienie zbiornika wodą.
Ceramiczna stopa z powłoką nieprzywierającą zapewnia gładki ślizg, a w efekcie wygodniejsze i bardziej równomierne prasowanie.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
Łącząc w sobie wyjątkową moc pary i wachlarz zaawansowanych funkcji, żelazko Tefal Express Steam to perfekcyjne rezultaty prasowania w krótkim czasie. Specjalnie zaprojektowana ceramiczna stopa zapewnia o 20% większą moc pary dla jeszcze większej skuteczności.
Moc 2400W sprawia, że stopa żelazka nagrzewa się wyjątkowo szybko. Z kolei wyrzut pary na poziomie 35g/min i uderzenia pary na poziomie 160 g/min gwarantują doskonałe efekty w krótkim czasie nawet w przypadku grubszych tkanin czy opornych zagnieceń.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | fioletowy |
| Model | Express Steam |
| Moc | 2400 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 1.9 m |
| Wytwarzanie pary | 35 g/min |
| Silne uderzenie pary | 160 g/min |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Szerokość produktu | 12.5 cm |
| Wysokość produktu | 40 cm |
| Głębokość produktu | 15 cm |
| Waga produktu | 1.3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 kg |
| Kod producenta | FV2835 |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | Regulacja temperatury, Wskaźnik poziomu wody, Spryskiwacz, automatyczne wyłączanie zasilania |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |
| Indeks | 67GK1N-HVZDY |