Żelazko parowe Tefal FV2839 2400W z ceramiczną stopą - szybkie prasowanie
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Żelazko Tefal Express Steam FV2839 cechuje się dużą mocą i silnym uderzeniem pary, dzięki czemu błyskawicznie się nagrzewa i usuwa zagniecenia nawet z mocno gniotących się materiałów. Maksymalna moc Tefal Express Steam FV2839 to aż 2400 W - szybko się nagrzewa, zadowalając najbardziej niecierpliwe osoby. Duża moc sprzyja również skutecznemu usuwaniu zagnieceń.
Aby wygenerować silny wyrzut pary, który zniweluje najbardziej oporne zagniecenia, wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się pod uchwytem. Dodatkowa emisja pary ułatwia prasowanie - bez ryzyka zaplamienia tkaniny. Ponadto możesz regulować ilość pary lub całkowicie wyłączyć jej produkcję, przesuwając przełącznik w przedniej części obudowy.
Model ten wyposażono w stopę Ceramic - jej ceramiczna powłoka zewnętrzna zapewnia bezproblemowe poruszanie się żelazka po różnego rodzaju materiałach. Stopa sunie gładko zarówno po grubej bawełnie, jak i cienkim poliestrze. To rozwiązanie zmniejsza ryzyko przypalenia ubrania i zdecydowanie przyspiesza prasowanie.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | PZO-4EE46 |
| Moc | 2400 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 165 g/min |
| Silne uderzenie pary | 35 g/min |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny |
| Szerokość produktu | 12.9 cm |
| Wysokość produktu | 149 cm |
| Waga produktu | 1.273 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.579 kg |
| Kod producenta | PZO-4EE46 |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |