Żelazko parowe Tefal FV9845E0 3200W, Durilium AirGlide, Para 260g/min
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-3378
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Specyfikacja:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Ultimate Pure FV9845E0 |
| Moc | 3200 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | inna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 350 ml |
| Wytwarzanie pary | 60 g/min |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny |
| Kod producenta | FV9845E0 |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania, podstawa antypoślizgowa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia |
| Funkcje | funkcja pary, samooczyszczanie, spryskiwacz |
| Indeks | LQT0B5L-NXKR32RW |