Żelazko parowe Tefal TurboPro FV5695E1 3000 W z funkcją Turbo Boost
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-0900
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Wysoka moc sprawia, że stopa żelazka szybko się nagrzewa, a praca urządzenia jest wyjątkowo wydajna
Żelazko Turbo Pro Anti-Calc wyposażono w funkcję Turbo Boost generującą mocny wyrzut pary, która wnika głęboko w tkaninę usuwając najbardziej oporne zagniecenia.
Urządzenie posiada szufladkę antywapienną, która gwarantuje dłuższą żywotność.
Płyta: powierzchnia antyadhezyjna
Pobór mocy: 3000 W
Rodzaj żelazka: parowe z kablem
Pojemność zbiornika na wodę: 300 ml
Funkcje
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | X3BJA-61F14 |
| Moc | 3000 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | inna |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 270 g/min |
| Funkcje | funkcja pary |
| Waga produktu | 1.54 kg |
| Kod producenta | X3BJA-61F14 |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, blokada kapania |
| Cechy dodatkowe | Turbo Boost, Urządzenie posiada szufladkę antywapienną |