Żelazko parowe Tefal Ultimate Pure 3200W Durilium - skuteczne prasowanie
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Zapewnia doskonałe efekty prasowania dzięki dużej mocy 3200 W, zaawansowanym funkcjom i wygodnemu użytkowaniu.
Z nim Twoje ubrania zawsze będą wyglądać nieskazitelnie, a prasowanie stanie się szybkie i bezproblemowe.
Szybkie nagrzewanie i efektywne prasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń.
Dodatkowy wyrzut pary 260 g/min skutecznie usuwa oporne zagniecenia i umożliwia prasowanie w pionie.
60 g/min zapewnia stały przepływ pary dla wygładzenia tkanin.
Najlepsze prowadzenie po tkaninie i wysoka odporność na zarysowania.
Zapobiega osadzaniu się kamienia, chroniąc tkaniny i wydłużając żywotność żelazka.
Funkcja "strażaka" automatycznie wyłącza żelazko, gdy nie jest używane przez kilka minut.
Zapobiega plamom na tkaninach poprzez automatyczne odcięcie dopływu wody, gdy temperatura stopy maleje.
Żelazko TEFAL Ultimate Pure to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie efektywne i wygodne prasowanie.
Dzięki dużej mocy, zaawansowanym funkcjom i ergonomicznemu designowi, prasowanie staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Verneo Zestaw Zelazko Tefal |
| Moc | 3201 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | ceramiczna |
| Regulacja temperatury | suwak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 351 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 61 g/min |
| Silne uderzenie pary | 261 g/min |
| Szerokość produktu | 14.53 cm |
| Wysokość produktu | 20.1 cm |
| Głębokość produktu | 30.1 cm |
| Waga produktu | 1.6 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.2 kg |
| Kod producenta | Verneo Zestaw Zelazko Tefal |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do użycia, wskaźnik poziomu wody |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, podstawa antypoślizgowa, wyłącznik bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje | funkcja pary, pionowy wyrzut pary, prasowanie w pionie, regulacja strumienia pary, samooczyszczanie, spryskiwacz, inne |
| Załączone wyposażenie | filtr antywapienny, pojemnik do nalewania wody |
| Indeks | 8WAO5L7-24DWWKTTDW |