Żelazko parowe Tefal Ultragliss Plus FV6812 2800W, Durilium, 50g/min
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
Model: FV6812
Większa moc pary dla perfekcyjnych rezultatów
Duża moc 2800 W zapewnia ultraszybkie nagrzewanie i błyskawiczną gotowość do pracy.Stały silny strumień pary 50 g/min.Wyrzut pary o natężeniu 260 g/min - pozbędziesz się opornych zagnieceń.Specjalnie zaprojektowana stopa z otworami gwarantuje 100-procentowe rozprowadzanie pary.Stopa z powłoką Durilium AirGlide zapewnia najlepsze prowadzenie po tkaninie i wysoką odporność na zarysowania.Wyprofilowany kształt stopy żelazka - łatwo wyprasujesz okolice guzików.Prasowanie w pionie z mocnym wyrzutem pary.Spryskiwacz.Tryb Eco - idealne efekty prasowania i oszczędność energii.Wyjątkowa moc pary
O 25% większa moc
Jeszcze szybsze i efektywniejsze prasowanie dzięki specjalnie zaprojektowanej stopie, która zapewnia o 25%* większą moc pary dla perfekcyjnych rezultatów prasowania każdego dnia
Usuń wszystkie zagniecenia
Silny strumień pary
Osiągnij dużą wydajność i szybkość prasowania dzięki wytwarzaniu pary na poziomie do 50 g/min. Para, wnikając w tkaninę, rozluźnia jej włókna, co ułatwia rozprasowywanie zagnieceń.
Wygładzanie wyjątkowo uporczywych zagnieceń jest możliwe dzięki uderzeniu pary do 260 g/min
Skuteczne prasowanie
100% rozprowadzanie pary
Specjalnie zaprojektowana stopa z otworami gwarantuje 100-procentowe* rozprowadzanie pary. Tkanina jest skutecznie zwilżana, prasowanie staje się łatwiejsze, a rezultaty są perfekcyjne. *O 30% więcej aktywnych otworów w porównaniu do poprzednich urządzeń z serii Ultragliss.
Najlepsze prowadzenie i wyjątkowa moc pary
Durilium Airglide
Nowa powłoka stopy Durilium AirGlide zapewnia najlepsze prowadzenie i wyjątkową moc pary, dzięki czemu prasowanie staje się niezwykle łatwe!
Pełna wygoda
Prasowanie w pionie
Dzięki wyjątkowej mocy pary możesz również prasować w pionie - ta funkcja doskonale sprawdzi się w przypadku garniturów, koszul, a nawet zasłon.
Wytrzymałość na lata
Powłoka odporna na zarysowania
Stopa żelazka gwarantuje niezwykłą wytrzymałość. Specjalna powłoka jest odporna na zarysowania, dzięki czemu będziesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas.
Po wyprodukowaniu żelazka lub generatora pary, są one testowane w celu sprawdzenia ich poprawnego działania. W wyniku testów w zbiorniku żelazka lub generatora może zostać niewielka ilość wody.
Łącząc w sobie wyjątkową moc pary i wachlarz zaawansowanych funkcji, żelazko Tefal Ultragliss Plus to perfekcyjne rezultaty prasowania w krótkim czasie. Specjalnie zaprojektowana stopa zapewnia o 25%* większą moc pary dla jeszcze większej skuteczności. Pokryta powłoką Durilium Airglide, gwarantuje nie tylko najlepsze prowadzenie i 100-procentowe rozprowadzanie pary, ale jest również odporna na zarysowania, dzięki czemu będziesz cieszyć się urządzeniem przez długi czas. Moc 2800W sprawia, że stopa żelazka nagrzewa się wyjątkowo szybko. Z kolei wyrzut pary na poziomie 50 g/min. i uderzenia pary na poziomie 260 g/min. gwarantują doskonałe efekty w krótkim czasie nawet w przypadku grubszych tkanin czy opornych zagnieceń.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Model | FV6812 |
| Moc | 2800 W |
| Rodzaj żelazka | parowe |
| Rodzaj stopy | inna |
| Regulacja temperatury | pokrętło |
| Pojemność zbiornika na wodę | 270 ml |
| Długość przewodu sieciowego | 2 m |
| Wytwarzanie pary | 50 g/min |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | blokada kapania |
| Szerokość produktu | 13.5 cm |
| Wysokość produktu | 160 cm |
| Głębokość produktu | 18 cm |
| Waga produktu | 1.29 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.65 kg |
| Kod producenta | FV6812 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Funkcje | pionowy wyrzut pary, spryskiwacz |
| Cechy dodatkowe | Duży otwór uzupełnienia wody, Funkcja zapobiegająca kapaniu Anti-drip, Regulacja temperatury, Spryskiwacz, Pionowe uderzenia pary,, Regulacja temperatury, System antykamienny, Wyprofilowana końcówka stopy |
| Indeks | OULO7JC-99XO3QG4 |